Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek, hogy találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek, hogy találkozok vele? (lent)

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki nekem tetszett és majdnem összejöttem vele.De végülis nem....De nem az fontos.Hanem amikor azon a környéken vagyok ahol ő lakik.Mindig félek és ideges vagyok, nem akarok vele találkozni.

Ez a fiú nem bántott meg egyszer sem, meg semmi.Mindig rendes volt amikor beszéltem vele.

Miért vagyok ilyen?Miért félek a találkozástol?

L


2010. aug. 6. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem közömbös számodra.
2010. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az.Csak elfelejtettem írni.Már nem tetszik.
2010. aug. 6. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs hogy offollak, igazából nem tudom a választ de ez engem is nagyon érdekel
2010. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen van nekem is. bepróbálkoztam egy lánynál kosarat kaptam azótta mikor arra járok nem tudom de rendesen imádkozok csak nehogy összefussak vele. 18/F
2010. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mert nem voltak tisztességesek a szándékaid vele.
2010. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az volt.Vagy mire gondolsz?
2010. aug. 6. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h többet akart mint te,talán biztattad is,és leléptél a szeme elől,(vagyis összetörted).Ha rosszul gondolom bocsi!!!
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!