Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok olyan lánnyal aki nem engedi, hogy a szájába élvezzetek vagy máshová?

Figyelt kérdés
Amúgy a lány rendben van csinos,szép arca van.
2010. aug. 6. 10:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Az beteg aki ilyet csinál egy nővel! Épeszű ember nem betegek agyhülye tevékenységét utánozza!
2010. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Hány éves vagy?


Amúgy romantikus lenne megkérdezni egy csajtól, mielőtt összejöttök vele, hogy "Bébi, nagyon szeretlek, de ugye a szádba élvezhetek majd?" :D

2010. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedi, hogy elélvezzek sehová? Nem, nem járnék ilyen csajjal.


Az hogy engedi-e vagy sem ezt a kapcsolatunkban, nem akkor fog eldőlni amikor elkezdünk járni, később pedig változhat a véleménye.

2010. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Én azért nem járnék, mert szerintem más dolgokhoz is prűden állna hozzá.
2010. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11%
Jelenleg van egy barátnőm és egy élettársam. Néha egy kicsit sok is a kettő. Mindkettő lenyeli. A fentiek után nem kezdenék egy olyan lánnyal, aki nem nyeli le. Ennek az az oka, hogy jobb a szex egy kevésbé prűd, nyitottabb lánnyal, ill. minek 3 barátnő? 3 csajt eltartani nem kevés idő és lóvé. Ha meg le se nyeli, akkor még fölösleges is.
2010. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Nagy hülye vagy ha ilyen miatt kidobnád a barátnődet,ha ezen kívül minden stimmel vele.Kielégít orálisan is,csak azt nem engedi,hogy a szájába élvezz?Na és?Akkor mi van?Amúgy lehet,hogy majd később ha komolyabb lesz a kapcsolatotok akkor engedni fogja,sőt ő maga fogja kérni.
2010. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, nálam ez az egy tabu! Kipróbáltuk a párommal, de nem jött be, szóval tudom miről beszélek. Ezt leszámítva viszont nagyon sok mindent csinálnuk, nem hiszem, hogy prűd kategóriába tartoznék. Ne ez legyen egy kapcsolat alapja. De őszintén szólva szerintem sok pasi itt előadja, hogy "hú, ha nem nyeli le, már mehet is!". De nem hiszem, ha igazán szeret egy lányt, akkor is így fogja gondolni. Legalábbis a jóérzésűek biztos nem.
2010. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a pasi prűd, aki nem engedi, hogy egy másik pasi a:

-szájába élvezzen

- a seggébe élvezzen

Ez alap.


Én nőként is szeretem nézni ahogy 2 pasi dug, vagy én toszogatom hátulról vibrivel a kanomat.

Ha ezt a mércét egy pasi nem üti meg, az egy impotens prűd fas*z.

Ja, és a szamár fas*zát is le kell szo*pniuk:)

2 pasi seggbekuki forever!



Ellenben a nők majd eldöntik, hogy mit engednek meg:)

Lehet hogy még a du*gást sem:D

2010. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se járnék.
2011. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!