Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek.169cm a 63hoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek.169cm a 63hoz az sok? Kell fogynom? 16/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 00:11
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nem sok, de függ attól is, hogy milyen a csontozatod, am nem sok :)
2010. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat...:))))
2010. aug. 6. 02:46
 23/25 anonim ***** válasza:

nem kell. Alacsonyabb vagyok nálad és több kiló :D

165 cm 67 kg - Nekem fogynom kéne :D De nincs olyan vészes alakom. Nagyjából jól érzem magam így :P

2010. aug. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

55-57 az ideális neked.De így kép nélkül...

Mérj egy testzsír százalékot!Ha 20-22%-tól nagyobb akkor fogyi.


[link]

2010. aug. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szerintem pont jó. Főleg, hogy edzett vagy hozzá.

De életkor függő is. 30-tól lassul az anyagcsere, és rakódnak a kilók ugyanannyi kajától - ezt tanultam és tényleg..de a férfiaknak ez tetszik.

Én 168 cm-vel 30 éves koromig 58-60 kg voltam. 58 a nyári súly volt, soha nem fogyóztam, csak akkor kevesebbet, mást eszik az ember...és nagyon vékony, de erős csontozattal.


Kolléganő is 60 kg körül volt, és egy töltöttgalamb volt, és puhány, ne mis mozgott.


Azóta eltelt pár év, felszaladtam 67 kg-ra, de ez is teljesen oké. És a BMI szerint is normális. Még mindig eszembe sem jut a fogyózás.

Nehogy azt hidd, hogy a 48 kg az normális!? Az beteges!

Látatlanul is azt mondom teljesen rendben vagy, eszedbe ne jusson ilyen hülyeség!

2010. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!