Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is kéne tennem? [lent]

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy volt egy barátnőm (1 hete lett vége).

Ő szakított velem, de nyomós indok nem volt rá.

Azt mondta, halványulnak az érzései, és ez betudható annak, hogy a szülei eléggé féltik, főleg a korkülömbség miatt... Az utóbbi 2 hétben heti 1x mehettem le hozzá. Ő azt mondja, hogy még szeret, hiányzom neki, de mégis jobb ez így.

Szóval javaslatokat várok, hogy mit is kéne tennem ezügyben, ugyanis én nagyon szeretem őt.

19/F a lány pedig 15.


2010. aug. 5. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2010. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok kegyetlen lenni de szerintem rájött hogy megvan ő egyedül is. Fiatal még h sok problálmával keljen szembenéznie
2010. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

vegyél egy kutyát

Egy ló nem jobb XD

2010. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. köszi, lehet, hogy igazad van :) Várom a többi választ is. :)
2010. aug. 5. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit gondolkodni.
2010. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fel a fejel öreg nem csak egy csajból áll a világ ezt te is nagyon jól tudod és ha o szabadságra vágyik akor add meg neki és ha telleg anyira szeret és hiányzol neki , miután megismer több kretén pasit vagy magányosagát kitombolta idővel hozzad rohan , de te akor mar azt is mondhatod hogy mar késő , ezzel azt akarom mondani hogy ne várj rá , habzsold az eletet , ragadj kanalat :D
2010. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az örök optimista felfogás, azt hiszem ez lesz a helyes döntés, köszönöm. :)
2010. aug. 5. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd egy darabig.15 éves még nagyon fiatal,nem biztos,hogy ennyi idősen még komoly kapcsolatra vágyik.Amúgy valószínűleg neki nem olyan mélyek az érzelmei.Ha valaki igazán szerelmes azt még a szülők sem tudják megakadályozni,hogy a szerelmével legyen,mert akkor nem fogja érdekelni senki véleménye,tehát ne hinném,hogy a szülők miatt van.Barátnőmet is tiltották a barátjától,így nagyon nagy balhé volt a családban,ugyanis a csaj nem beszélt a szüleivel nagyon sokáig,majd 18 éves összeköltözött a pasival.
2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!