Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek már, hogy akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy akit nagy csalódás ért az hirtelen feltűnően bölcs lesz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem lettem az.
2010. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem ez igaz. Én 14 éves koromban akkor értem meg mikor az régi legjobb barátom lepasszolt "menőbbek" miatt. És már sokkal többet tok az emberek szemétségeiről és a nagybetűs világról
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben! A csalódást viszont sajnálom.
2010. aug. 5. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:

igen:)

de ez azért van mert tanul a dolgokból...

2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és akkor ez azt jelenti hogy bölcs vagy?
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Össze ne kapjatok! :-)
2010. aug. 5. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább aztmondanám,tapasztaltabb.. akivel nem esik meg nagy csalódás,lehet naivabb és nem lát egyes dolgok mögé,amik akár átlátszóak, később viszont tisztázódik a fejében és képesebb átlátni a helyes reakcókat
2010. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Észrevettem, hogy akkor hirtelen "bölcsek" lesznek. És ezzel semmi baj, de az én ilyen barátaim akik nagy csalódást szenvedtek utána folyton engem oktattak, ami állatira zavart. De szintén nagy tudorok lettek ha 2 hónapnál tovább volt pasijuk. Akkor meg arról osztották az észt, hogy hogyan kell pasizni.
2010. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze, észrevettem. magamon is. ha csalódás ér, valahogy feldolgozom, így tapasztalatot szerzek. tanulok a hibáimból. mondjuk én az olyan embereket nem bírom elviselni, akik azt hiszik, hogy olyan bölcsek és mindent tudnak az életről. nem tudom ezzel ki hogy van, de az ilyenek eléggé taszítanak engem :D
2010. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

20:29!

Pont erre gondoltam. :-)

2010. aug. 5. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!