Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy fiúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval. Szerintetek akarhat tőlem valamit? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Vasárnap egy parkolóban megismerkedtem egy fiúval. Tök normális volt, egy haverjával volt,én meg a barátnőmmel. A barátnőm ismeri a fiút, de csak látásból.Egy iskolába járnak.Elkezdtem vele beszélgetni, aztán elmentünk egy kicsit. Kérdezte hogy ráérek-e másnap. Mondom persze, találkozhatunk. Még velük voltunk utána egy jó ideig, aztán hazavittek. Másnap találkoztunk, sétáltunk, beszélgettünk, mondjuk nem voltunk sokat együtt, maximum 2 órát. Megadtam neki az msn-címemet, és fel is vett. Azóta ott is nagyon sokat beszélünk. Szerdán találkoztunk volna, délután, csak nem volt jól,és mondta, hogy inkább halasszuk el holnapra, vagyis mára. Aztán tegnap mégis 10 óra fele hívott, hogy lemegyek-e egy kicsit. Mondom persze. Lementem, ideért, és persze a haverjával volt. Azt hittem legalább egyedül lesz.De annyira nem zavart. Elmentünk kicsit a városon kívül, ott dumálgattunk, persze nem olyan sokáig. Majd hazavittek.Itt a tömb előtt is beszéltünk még kicsit, aztán feljöttem. Msn-en meg hajnali egyig dumáltunk utána. Ma meg, írtam neki, és furán(smiley nélkül, ami fura, mert elég sokat használ) írt. Mondta hogy fáj a feje meg nem érzi magát jól, és lehet hogy ma inkább nem kéne találkozni. Nem is írt sokat. Most nem rég beszéltem vele, de nem olyan mint újkorában. Nagyon fura hogy így ír. Lehet hogy már nincs is hozzám kedve? Vagy nem akar már találkozni? Még csók sem volt köztünk(ami mondjuk nem olyan nagy baj, mert nem okos döntés szerintem már az első randin összejönni.)Szerintetek van nála esélyem? Előre is köszi!
2010. aug. 5. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

van

fájt a feje

jegyezd meg, egy fiú ha 'szerelmes' lesz, mindig máshogy ír msnen:DDD

2010. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ennyit fáj a feje?

Lehet persze azért más...mert tényleg nincs jól..Viszont lehet azért ilyen, mert nem akar semmit:(

2010. aug. 5. 16:36
 3/3 Seraph ***** válasza:
Paranoiás vagy. Ami jó jel, mert akkor szereted. Nyugodj meg. Az embereke ritkán hazudnak úgy hogy ennyire figyelnek a részletekre.
2010. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!