Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik Regi. De fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik Regi. De fél járni! Hogy nyugtassam meg hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy már régóta ismerem az egyik oszitársamat de csak úgy hogy szia te vagy a Regi!És úgy egyre többet dumáltunk meg stb...elkezdett érdekelni és most a suliban több órán is egymás mellett ültünk és egyre jobban megismertem de ahogy egyre idősebb lettem,telt az idő nagyon szerelmes lettem!(am 13 vok)és tudom hogy én is nagyon bejövök neki meg stb...de negyon fél a járástól valamiért!Mert nemrég jártunk de csak egy nagyon rövid ideig mert nagyon félénk volt és mondtam neki hogy nincs értelme ha nem nagyon mer találkozni meg stb...És igazából nagyon szeretem és szeretnék vele járni de nemtudom hogy mit mondjak neki-mit csináljak hogy ne féljen és merjen rendesen járni!Mert nem az érdekel hogy menősködjek hogy van barátnőm meg hogy smároljunk hanem hogy szeretjük egymást és kész!(persze nem mondom hogy ne legyen csók)mert ő is akarja!Már nemegyszer mondta hogy nagyon várja az első csókját!!Segitsetek mit csináljak hogy ne féljen és összejöjjön velem?(Tudom hogy tetszek neki meg be is vallotta hogy belém van zúgva)
2010. aug. 5. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bátran!Nagyon bátran! Sok sikert! Menni fog!
2010. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a neveltetésén nem tudsz változtatni. ha a szülei szigorban tartják, akkor úgysem fog 13évesen szembeszegülni velük.

valószínű azért nem is akar kapcsolatot, mert úgysem maradhat ki veled a suli után "randizni", ha pedig sűrűn jársz hozzájuk előbb-utóbb feltűnik a szüleinek a valódi indok és elővesznek mindkettőtöket.

13 évesen még foglalkozz a sulival. a szülők nem nagyon örülnek, ha a ebben a korban már elkezd "pasizni" a lányuk, félnek a nem kívánt következményektől. a következmények, pedig nem elsősorban a terhesség, hanem az iskolából kimaradás, romló tanulmányi átlag, koravénné válás.

2010. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő attól fél, hogy mit szólnának hozzá mások, énis ilyen vagyok, amikor először lessz majd barátom (még nem volt), én is valószínűleg megfogom kérni, hogy tartsuk titokba, hogy ne pletykáljon róla senki, mert gondolom a ti sulitokba is így van. Ajáld fel neki, hogy először csak titokba, a csók is elfog jönni egyszer, az majd adja magát :) sok sikert ha van kérdés akkor kivele ;)
2010. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van-e kérdésem??Hány éves vagy??:D Mert megmondom őszintén!!!Hogy nagyon szeretem Regit de eltudnám felejteni mivel már régóta várok rá!!
2010. aug. 5. 16:57
 5/9 A kérdező kommentje:
És igazából szeretnék egy barátnőt...mint a szövegben is említettem nem a menőség miatt hanem a szerelem miatt!!És ha megtalálnák egy másik csajt aki ugy megtetszene mint Regi akkor vele is összejönnék!
2010. aug. 5. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint, te írtál nekem privátba. 13 éves vagyok, és szívesen segítek neked :)
2010. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami, szerintem nem kéne felednos nálla a próbálkozást, ha szereted, segíts neki abban, hogy ne félejn :)
2010. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és szented hogy?? nemtom mit csináljak!xd
2010. aug. 7. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt már leírtam fentebb.
2010. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!