Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell finoman felívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell finoman felívni magamra a figyelmet, hogy mégse legyek közönséges vagy tolakodó?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, azonban picit visszahúzódó, és nem igazán tudom, hogy milyen utalásokat tegyek, amelyekkel egyértelművé tehetném számára, hogy tetszik nekem. Nem gyakran találkozunk, viszont amikor összefutunk, akkor általában valamilyen összejövetelen vagy buliban vagyunk. Sok közös ismerősünk van, de nem szeretném ezt rajtuk keresztül "intézni".
2010. aug. 5. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódó a fiú, talán az a legjobb, ha nagyon kedves vagy vele, barátságos. Ne ajtóstul ronts a házba, hanem szépen lassan, először ismerjétek meg egymást, és jóval később adj arra utalást, hogy tetszik Neked.
2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam például bevált a következő: A lány elém állt és azt mondta: Tetszel nekem, sokat álmodok veled és én tetszek neked? Egyből leesett, hogy tetszem.


Próbáld ki beválik. A jelek nem biztos, mert ha kedves velem valaki vagy mosolyog rám akkor azt hiszem barátkozik velem vagy azért mosolyog rám, mert a haverom tetszik neki akt féltékenyé akar tenni velem, esetleg rajtam mosolyog, mert okádhatnékja van tőlem és azért kedves velem mert sajnál és megvet.

2010. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16:18-asnak: ezután mit mondtál a lánynak? :))
2010. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nekem is tetszett, és utána már nem volt gond. Egyébként ha 100%, hogy bejövős vagyok akkor teljes személyiségváltozás aztán magabiztosan udvarolok, csak amíg nem tuti addig bizonytalan vagyok..tudjátok női jelek stb.

15-16 évesen sok lány adta a jeleket aztán letagadták, hogy á dehogyis én nem is néztelek én állat meg elhittem aztán befordulós lettem és mulya, persze azóta változtam.

2010. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!