Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon összejöhetünk? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon összejöhetünk? Én sajnos nem hiszem. :S

Figyelt kérdés

Adott a lány: divatosan öltözködik, divatos zenét hallgat, gazdagabb családból származik, nem iszik, nem cigizik, imád táncolni, aranyos és kedves általában mindenkivel.

Valamint adott egy fiú: sötétebb ruhákat hord, durva zenét hallgat, átlagos családból származik, szeret kocsmázni, cigizik, ha teheti a kedvenc csapata meccseire jár és elég huligán felfogású, vannak barátai, velük nagyon kedves, de akiket nem szeret azokkal elég bunkó.

Nagyon szeretnék vele összejönni, habár nem tudom mennyi esélyem lehet nála "átlagos" lányként.


Köszi a válaszokat előre is:)

Ha valamit nem értetek kérdezzetek:)


2010. aug. 4. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semi esélyed, a srác kretén...
2010. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A srác "menőbb" lányokra bukna. Nem a te hibád. Nekem tuti bejönnél. Utálom ezeket a suttyó alkoholista kis p*csákat. Hány évesek vagytok?
2010. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A srác 16, én 15.

Volt már barátnője... és az sem volt egy alkoholista p*csa:D Nem is szereti az ilyeneket.

2010. aug. 4. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

van esejed.

biztos hogy van..

en is jartam mar igy.

2010. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Esélyed biztos, hogy van. Sőt szerintem elég magas. Hajrá =))
2010. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdést se értem
2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de sztem a te kedvedért nem fog megváltozni és ne csalódj nagyot ha tahó lesz veled. Am meg vannak normálisabb fiúk is, nem értem miért az ilyen parasztok jönnek be a lányoknak :S
2010. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze,hogy van eselyed nala. Mindenkivel meg lehet probalni.
2010. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%
szerintem is van:D az ellentétek vonzák egymást. És a szerelmet nem a ruhád vagy a zenéd mondja ki hanem a szíved :D
2010. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd, én olyasmi srác vagyok mint akit leírtál (habár nem dohányzok :D), és nekem is az "átlagos" lányok tetszenek. Én nem tudom miért lenne "kretén" vagy "alkoholista" a srác, ahogy az előttem lévők közül páran megállapították... A kocsmák sokszor kultúráltabbak diszkóknál. Az meg h kemény zenét hallgat, nem azt jelenti, hogy érzéketlen vagy aggresszív lenne, mindössze néhányunk lelkének nagyobb indulatokkal, erőteljesebb harmóniákkal dolgozó muzsika mozgatja meg a lelkünket, mint másoknak. Engem is sokan tartanak bunkónak meg beképzeltnek, de akik ismernek, és akiket közel engedek magamhoz azok ismerik a másik oldalamat is. Mindenki más meg le van sz_arva... :D 20/F
2010. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!