Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már több éve szeretek és barátok vagyunk. Én nagyon beleszerettem. Sokat volt mély beszélgetésünk és pl bulin játék keretén belül sokszor csókolóztunk is. Az lenne a legjobb ha kiteregetnék neki mindent?
2010. aug. 4. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én mégegyszer nem kockáztatnék...két esélyes,vagy összejön a dolog vagy nem...ha nem akár meg is szakadhat a kapcsolatotok...te tudod hogy mennyit ér a barátság,de ha csókolóztatok is akkor rég több mint barátság van köztek...egyébként nálam is ez volt a helyzet csak fordítva...
2010. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak szexeljetek.
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hiszed vagy sem lazán megtenném. Ilyen baráti szexbe sokat volt részem de most szerelmes vagyok!
2010. aug. 4. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
jól kihasznált a sok smacival...hidd el csak a pia miatt volt....d*gd meg osztjóvan
2010. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok!szerintem veszteni valód nincs,ha fontos ugyis elmondod neki,én is megtettem volna csak késő volt=(
2010. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor most mesélek egy sztorit ami pont ide vág és szinte ugyan ez a történet mint nálad. Egyik ismerősöm 8 éve ismert egy csajt. Nagyon jóba voltak szinte mindent elmondtak egymásnak és 3 héttel ezelőtt összejöttek...még1x mondom 8 év után ...

Szóval szerintem nyugodtan megmondhatod neki mit érzel. Ha olyan jóban vagytok és tegyük fel hogy nem akar tőled semmit akkor sem fogja befolyásolni a kapcsolatotokat szerintem.


18/F

2010. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dugd el és dobd el mint egy ócska rongybabát
2010. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ülj le és beszéld meg vele a dolgot. Én is így voltam a mostani párommal. Elküldtem egy sms-t amire az általam remélt válasz érkezett. Úgy voltam vele hogy mindent vagy semmit és nekem bejött. Mit feszíthetsz???
2010. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!