Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lenne első évfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne első évfordulóra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Arra gondoltam, hogy a barátomnak az évfordulónkra csinálnék egy szív alakú dobozt, Színes kis papírokra ráírnám, hogy szeretlek, ezekkel megraknám a dobozkát. Az elmúlt 1 év fényképeit előhívatnám, és a hátuljukra ráírnám azokat a verseket, amiket a párom nekem írt. Minden fényképre 1 vers kerülne. Nos, milyen lenne?
2010. aug. 3. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a doboz elég jó ötlet kicsit nyálas, de elmegy!
2010. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam itt egy olyat szal az ötlet onnan van...:D Sztem a cetlikre kerülhetne vmi más is,pl mindegyikre vmi kis meglepi amiket ő kihúzhatna amikor ő úgy gondolja,és ezt mind 1 évre kapja de nem is egy nap hanem ahogy akarja.Olyanra gondolok amúgy mint pl egy hátmasszázs :D amúgy jó ötlet teljesen!!! :)
2010. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én egy sorozatban láttam de sajnos a mi évfordulónk után:D Szóval a lényege az volt hogy a csaj kuponokat írt a pasinak amiket akármikor beválthat nála pl szex, orál, 69, tánc stb:D Sztem nem rossz ötlet:D
2010. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20:14-es vagyok.Igen én is vmi ilyesmire gondoltam,amit az utolsó írt! :)
2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!