Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti csak olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti csak olyan lányt szoktatok megbámulni aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl a melleit, fenekét nézni ha beszélgettek vele. Vagy mindegy, hogy tetszik-e a lány, a melleit attól még nézitek?
2010. aug. 3. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
általába ha jól néz ki szexi akkor megnézem, de ha beszélgetek vele akkor nem stírölöm a mellét az kicsit bunkóság lenne sztem..
2010. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor is megnézem, ha érdekes, vagy van valami furcsa rajta vagy ha csúnya...de nem feltétlenül a mellét. :D
2010. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az érdekes lenne,ha beszélgetés közben a seggét bámulnám..
2010. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csak... ha pl. egyedi vagy fura akkor is megnézem magamnak. Nyilván azt ami érdekes rajta...
2010. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

lány vagyok szóval bocsi ha írok de szerintem a pasik akkor néznek meg egy lányt ha nagyon szép vagy ha nagyon csúnya

az átlagosakat nem igazán

ma a bevásárlóközpontban és az utcán is nagyon bámultak de nem biztos hogy azért mert mindegyik húdeszépnek talál...lehet vmelyik szerint ronda voltam ki tudja :)

2010. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most itt elsősorban arra gondolok, hogy jóban vagytok egy lánnyal, és néha meg-megnézitek. Ha pl beszélgettek vele akkor lepillantotok stb. Akkor azt miért csináljátok?
2010. aug. 3. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
mert sunáznám
2010. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

16/F:


Én aztért nem szoktam "közelebbi" beszélgetésbe bámulni mert ugy nem izgalmas...xD Ha meg nem számít rá hogy bámulják akkor tökjó

2010. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én akkor is meg szoktam nézni a csinosabb lány barátaimat, ha nem akarok tőlük semmit. Persze, nem feltűnően, beszéd közben csak ha nem figyelnek (bár ettől még lehet, hogy észreveszik). Nyilván csak annak nézem a melleit/fenekét, akinek jól néz ki. Aki nem tetszik annyira, azt csak addig nézem, amíg eldöntöm, hogy jól néz-e ki vagy nem. Összességében azért szeretem legeltetni a szemeim :)
2010. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a csúnyákat is megnézzük mert amíg nem néztük végig nem tudjuk eldönteni szép-e
2010. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!