Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az lehetséges hogy nem ismerek egy fiút csak keveset tudok róla de már szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Mert már mondta hogy szeret és én is érzem hogy én is szeretem mert amikor rá gondolok vagy ott van mellettem érzem hogy sokkal gyorsabban ver a szivem.:D
2010. aug. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem
2010. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges a szerelemben.
2010. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szerintem szerelem mert amikor rá gondolok meg mellettem van nagyon gyorsan ver a szivem. Fürdőbe ismertük meg egymást és a meleg vízben fáztam és remegett a kezem.
2010. aug. 3. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:

"Fürdőbe ismertük meg egymást és a meleg vízben fáztam és remegett a kezem."

Ettől még lázas is lehettél! A kezed remegése pedig utalhat sclerosis multiplex-re is!

Szerintem mielőtt szorosabbra fűznéd a kapcsolatod mindenképp menj el orvoshoz!

2010. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy 10-13 éves gyereknél ez számít szerelemnek. De ahogy nősz, kifinomultabbak lesznek az érezlmeid, nem leszel ilyen könnyen "szerelmes", de helyette megtanulsz "szeretni" valakit.
2010. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én 12 éves vagyok szóval szerintem vagyis ez nekem legalábbis szerelem.
2010. aug. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!