Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még ebből valami? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ebből valami? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete jöttem össze a barátommal,találkoztunk párszor és nagyon megszerettem.Elment nyaralni és amikor visszajön én elmegyek táborba és 3 hétig nem tudunk találkozni,2 hétig még beszélni se tudunk.Amielőtt elment azt mondta, hogy nagyon szeret és ha majd visszajövök ott folytatjuk ahol abbahagytuk.De mi van ha mégse?? Annyira félek... Mi lesz ha már 2 hét múlva nem lesznek ilyen érzései irántam ???
2010. aug. 2. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár ha nem tudtok találkozni, még mindig tudtok beszélni pl telefonon, vagy levelezni...stb.

Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

2010. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi most honnan a francból tudjuk,hogy lesz-e ebből valami?Ez csak rajtatok múlik.Ha megfogtad a srácot akkor biztos keresni fog.Valószínű most ő is tele van kételyekkel.
2010. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"De mi van ha mégse??"


- Akkor nem.

2010. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attol fugg hany evesek vagytok..es mennyre komolyan gondoljatok.... mert mondjuk 13-14 evesen nekem is volt ilyen.. h elmentem 2 hetre taborba.. az elott meg 1-2 honapja egyutt voltma egy pasival es tabor eltt ngy szerelmi vallomas meg minden...tabor utan meg mar semmi :D de ha mar vagytok olyan 16-17 (amit kotve hiszek) es nem csak akkor ismertetek meg egymast amikortol jartok..akkor van ra esel h jo lesz minden....de am meg....

16/L

2010. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!