Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem = tudomány?

Figyelt kérdés

Böngészgetek itt, és mindultalan abba botlok hogy 17 éves, több sikertelen kapcsolatom/próbálkozásom volt, mert nem rámenős, túl félénk, nem romantikus, túl romantikus stb esetek.


Kicsit kezdem ezt soknak látni. Elég a szomszédomba nézni: iszákos, goromba férj: 20 éve házas.


LÁNYOK! Miért van az, hogy egyfajta térképet kell a pasiknak kiépiteniük, hogy mikor mit szabad, és csak fájó csalódások, átsirt éjszakák után találják meg az igazit? Ezt igy ne tedd, mert akkor lelép a nő, ezt úgy tedd, mert akkor félreérti stb. És csak egy hiba, valami nem jól sikerült, és akkor a nő máris faképnél hagyhat? Nem válaszol többé, nem akar találkozni, nem vagy az ismerőse? Ha utánam kajtatna egy nő, találkozni akarna, és én mindig lepattintanám hogy "dolgozok, inkább levélben kommunikáljunk, nem tudok mást igérni" akkor engem (a férfit) kb. ezekbe a kategóriákba sorolnának: antiszociális, homokos, önző, munkamániás, tapintatlan. De forditott esetben mi van??? Megkapom, hogy "hát fiam, elrontottat, húzd le a rolót". Ez igy normális? Mindig a pasi húzza a rövidebbet? Csak ő tud elrontani valamit?? A lányok sérthetetlenek, kis királynőként csak úgy választanak valakit a mindig sok kérő közül, és ez nekik könnyű, mert semmit soha nem kell tenniük, nem nekik kell keresni a pasit, nem nekik kell kezdemyezni?


Akkor miért van az, hogy a leg hitványabb, leg alkalmatlanabb emberek élnek házasságban, akik a kocsmán kivül sehova se járnak? Ők mit tettek egy nőért?


Minden pasinak a saját kárán kell Don Huánná képeznie magát, amikor csak egy valamit akar, egy élethosszig tartó társat? LÁNYOK elmagyaráznátok nekem?


2010. aug. 2. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Még az alkoholista is jobb mint az nőgyűlölők mint te.

Szerintem rossz lányokkal ismerkedsz, mert nekik ugyanolyan nehéz párt találni, kiigazodni a fiúkon és hidd el sokkal többet sírnak mint te szegény fiú!

A fiúk és a lányok mások, ezen kívül minden lány és fiú külön egyéniség, hiába "tanultál" meg valamit ha egy másik egyéniségnek máshotgy kell. És nem hinném hogy ezért valaki hibás hiszen te sem robotokkal akarsz járni.

2010. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kocsmázós férjek valszleg nem ástak ilyen mélyre ebben a "tudományban"...:)

Nehéz lehet számológéppel vagy centivel radizgatni, azt ők otthon hagyhatták, már akkor is:D

2010. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok nőgyülőlő, ez nem tudom honnan jött le... csak nem értem, hogy miért igy alakul sok más társammal együtt
2010. aug. 2. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak? 17 vagy, semmit nem tudsz. Volt pár csalódásod, most hétfő este van, és mivel nincs jobb dolgod, kitaláltál valami gondolatmenetet, amit a pár pofáraesésedből szűrtél le, meg a szomszédaidról.


Az élet sokkal többmindenből áll, mint ahogy látod.

Mit mondhatnék még?

[link]

Olvasd végig az elejétől. Nem csak az van benne, amiről hivatalosan szólna.

2010. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha érdekel az ilyesmi mélyebben,tanulj antopológiát!Legalább választ kapsz a kérdéseidre.Vagy tanulmányozd a PUA-kat,az emberi játszmákat.

A királynős teória sem igaz teljes mértékben,mert a legtöbb nőmet én választottam ki.

2010. aug. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17 évesen pont ez volt a véleményem a fiúkról. Azóta volt pár kapcsolatom, 2-szer én szakítottam, 5-ször engem tettek lapátra, utólag belátom; minden esetben ketten szúrtuk el.

Ami neked hiányzik, az az önbizalom. Későbbi éveidben már lesznek fontosabb dolgok, mint Dóri a 10B-ből, akkor nem rajta fogsz görcsölni, és ha önmagad adod ellenkező nemű társaságban is, előbb-utóbb észre fogsz venni egy csinos lányt, akinek érted csillog a szeme.

2010. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy sejtem idáig csak lányok válaszoltak :P és kicsit lehurrogtak, de remélem azért értitek a problémáimat. A különféle társkereső oldalak is csak ezeket szajkózzák hogy ezt igy azt úgy, mert különben sose lesz semmi. Ezek szerint rosszul látom?
2010. aug. 3. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Tanulj és alkalmazkodj,kisfiam!

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és én vagyok a harmadik válaszoló. Vagyis nem csak lányok válaszoltak.
2010. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!