Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy vonzódom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy vonzódom az unokatestvéremhez?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és nagyon vonzódom 15\L unokatesómhoz. 13 évesen már egyszer beraktam neki és meg is ujjaztam. Azóta nem volt semmi de ugyanúgy vonzódunk egymáshoz, állandóan csak rá gondolok, ha a közelemben van elvesztem az ítélőképességem. Ha lefeküdnék vele akkor ez elmúlna???
2010. aug. 2. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Japánba még házasodhatnak is az unokatestvérek.
2010. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vérfertőzést akarsz,te hülye? remélem torz babátok születik majd.b*zd el az életed.
2010. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kamu
2010. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
LOL. terhességről nem volt szó.
2010. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A kérdezők 72%-a terhes.
2010. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen betűvel kezdődik a vezetékneved? O, L vagy mondjuk K?
2010. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha megcsinálod kérdezd meg jobb volt-e veled mint az apjával vagy a bátyjával
2010. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy lefeküdj vele... Egyáltalán nem egészséges és természetes dolog. Mivel a génállományotok egy része közös, elvileg nincs ahogy vonzódj hozzá, mert nem születnének egészséges utódaitok. A törvény is tiltja. Ha egészséges felnőtt akarsz lenni, és nem akarsz szégyenkezni, akkor felejtsd el. Fog még más lány is vonzani, aki nem a rokonod!
2010. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kayl18 ***** válasza:
én 17 unokanővérem 19, imádom mert szép és kedves, de eszem ágában sem akasztanék be neki, azért vannak határok ember
2010. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hajna88 ***** válasza:

Most ez komoly????????

Már beraktad meg megujjaztad???

Ti betegek vagytok!!!

Felejtsd el de nagyon gyorsan!!!!!

2010. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!