Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ti szerintetek lehet ennyire de ennyire feltekeny valaki? IRJATOK SOK KOMENTET! RESZLEHET LEJJEBB!?

Figyelt kérdés
A baratom az este dolgozott,es allitolag este 10kor lattak engem a faluba,hogy en egy bolt elott telefonalok...holott en itthol voltam,errefel meg mindig kinyomja a telot mikor hivom,es irt egy smst h ,,tudom,hogy regotta nem volttunk ugy eggyutt de nem gondolta hogy eljarok itttholrol mert anyira hianyom van,,.ehez mit szolnatok?ha lemegyek a boltig mar egybol ki van akadva es orakat nem beszelkunk,vagy napokat.akkor isten ments h mashova kene menjek.foleg most is kene menjek egy masik faluig ami alig van 6 km-re es nem enged mert biztos pasizni meek vagy vmi.szerintetek ennyire feltekeny lene?o pedig van mikor ejjel jarkal haza...annyira ki vagyok,mar kisirtam a lelkem miatta annyira felhuzott.amugy 2 eve vagyunk eggyutt o 25 en 18 eves vok.bocs a helyesirasi hiba miatt,kerlek segitsetek!!!mit csinaljak hogy ne legyen igy?vagy vki jart hasonl helyzetbe?kerlek segitsetek
2010. aug. 2. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Te magyarul írtad ezt a kérdést? Mert rohadjak meg, nem értem.
2010. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elkeserítő a vidéki közoktatás
2010. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálj h ne legyen így? Tanulj meg helyesen irni, igen én is voltam hasonló helyzetbe, de ennyi helyesírási hibám nem volt.
2010. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ülj le vele és beszéld meg a dolgot , ha nem hajlandó rá akkor meg ne keresd egy jódarabig , ha ő keresne nyomd ki a telefont úgy ahogy ő szokta , kezd el hidztizni miért jön haza későn , biztos csajozik stb... Csinálj magadból "tükröt" , aztán ha véetlen szóvá tenné a dolgot akkor irgalmatlanul osztd ki , mit képzel magáról hogy teljesen kisajátít magának , meg h neked is ilyen érzés amikor mindenért kérdőre von.


Mondjuk ha nekem ilyen lenne a barátnőm (mármint h mindenért féltékeny lenne ) , asszem nem lennék sokáig együtt vele...

2010. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd el a pic sába
2010. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát aztata a ruppulz-füttyen-burgentőlit nekije.

Háá nehhoggymán még ő aszongya meg tenéked, hogy micsináhassá vagy minecsináhassá nem?

Hát mijért gondójja magűrú, hogy ő különc?

Nehogymán hagyad magadat. Ájjá ki magadé oszt mongyad meg nekije hogy odfafigyajjen hogy micsinál mer nem lesz jo vége ennek imígyen az tutihótziher nem?

2010. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el. Féltékenység nem vezet jóra, előbb-utóbb teljesen megmérgezi a kapcsolatot.
2010. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon szereted, akkor beszéld meg vele. mondd neki, hogy nem ezt érdemled. egy rendes kapcsolat titka a bizalom. !!!

ez minden csak nem bizalom -.-" szóval vagy hagyd el, vagy beszélj vele.

2010. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!