Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak vennéd, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennéd, ha a párod szerelmes volna egy vele azonos neműbe?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem. Valahogy nem kezelném egyenrangú "vetélytársként"...

17/F


2010. aug. 1. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

háát, azér 3asba ne csináljuk, de amugy nem igazán...:D

bár kicsit fura lenne h egy pasiba szerelmes.S

de jobb mintha egy másik lányba lenne..

2010. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megcsalásnak venném. A megcsalás az megcsalás, csak az idióta srácok csorgatják a nyálukat a két nő felállásra. Bezzeg ha pasival csalja meg őt, azonnal másként látja a dolgokat... Ha nővel engedi magát megcsalni, engedje pasival is, vagy pedig egyiket se.
2010. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A szerelem szerelem, nemtől függetlenül.
2010. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Második jól mondja, de én ezért nem nevezném magam idiótának. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mit adhatna neki egy lány, amit én nem.
2010. aug. 1. 23:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Itt most fizikai értelemben gondoltam.
2010. aug. 2. 00:00
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, megcsalás.

Ha szerelmes vagy valakibe, akkor a testébe és lelkébe is.


Az meg külön röhej, hogy a hetero férfiak azt hiszik, annyin áll a dolog, hogy "mit adhat egy nő, amit én (fizikailag) nem?"

Rengeteg mindent adhat egy nő, amit egy férfi soha nem lesz képes, azért, mert nem nő... A férfiaknak nincs érzéki teste, máshogyan érintenek, máshová helyezik a hangsúlyt a szexben.


Egy embert fizikailag bármelyik nem ki tud elégíteni (ha csak magukat a fizikai kontakt ingerléseket nézzük - és kizárunk minden más tényezőt, úgymint hanghatás, illatok, bőr simasága, puhasága, szexuális kisugárzás, stb.) De ennyi erővel egy guminő is megtenné.

2010. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 00:30

Igazad van, erre nem gondoltam. De ezt a "heteró férfiak" általánosítást kikérem magamnak :)

2010. aug. 2. 00:32
 8/17 anonim ***** válasza:

00:30 vagyok.


Akkor nem neked szól :)

Csak már nagyon sokszor találkoztam ezzel a nézettel a hetero férfiak részéről - a többieket vagy nem érdekli, vagy mivel érintettek, tudják -, de egy kis felvilágosítás mindegyiken segített :D (vagy azt nem értették, hogy ők miben kevesebbek, és ezt kellett elmondani, hogy semmiben, csak mások, vagy azt nem, hogy miért "ellenfél" egyáltalán egy nő neki, hiszen ő is meg tud tenni mindent.)

2010. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

megcsalás, ha szerelmes egy lányba??? inkább LAPÁT!!!

az oké, hogy nem kezeled őt egyenrangú "vetélytársnak", de nem arról van szó, h vonzódik ahhoz a csajhoz, hanem h őt szereti, érted?

nem lehet beléd is, meg abba is szerelmes!

az ember egyszerre csak egybe tud szerelmes lenni, a másik iránt csak fellángolást tud érezni(ezért van olyan, h nemtod eldönteni h melyik az igazi)


nem vagy féltékeny a csajra, vagy irigy? mégiscsak a te nőd, és nem téged szeret....

2010. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hiába nézed le, máris legyőzött.
2010. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!