Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
A barátnőm vidéken lakik én pdig egy nagyvárosban a kisváros 30 kilóméterre van és mikor elmegy haza iszonyatosan fáj és ha itthonvagyok minden rá emlékeztet 1 hét múlva talizunk megint személyesen de most nagyon hiányzik mindig ilyen nehéz elengednem iszonyatosan szeretem legszivesebben holnap megint mennék hozzá vagy hívnám hogy jöjjön tudom kell néha egy kis "szünet"de akkor is mindig vele lennék
2010. aug. 1. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos" ilyen a szerelem.:))) El kell viselni de emiatt sokkal jobban várod a következő talit. Kitartás.:)
2010. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
30 KM még nemis olyan sok, csak gondolom hogy nincs időtök? talizni melo stb.. olyat is beiktathatnátok hogy egymásnál aludtok.. annál nincs jobb érzés amikor a párod kelt egy csókkal ^^
2010. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Probáld meg elterelni a figyelmed valami mással!

Tudom nagyon hiányozhat... nekem is ő... de ha találkozni nem tudtok itt van az msn, skype, telefon! legalább ezek...

remélem megoldodik nektek!

2010. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

30 kilóméterért sírsz a babám 230 ra lakik mégse fojik a könnyem ez van vagy költözzetek ösze vagy fogadd el a jelenlegi helyzetet vagy szakítsatok


vagy vagy

2010. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most itt aludt két napig és beszélünk meg kamozunk msn en de minden rá emlékeztet az ágy a fürdő amire rá nézek tudom csak 1 hét de akkor is nehéz és már ő is unja 1 kicsit hogy ennyire ragazskodom hozzá azért köszi a válszokat
2010. aug. 1. 22:28
 6/6 A kérdező kommentje:
nem a távolság a szar hanem az elválás de te ezt nem érted már bocs
2010. aug. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!