Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket nem zavar és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nem zavar és nem is érdekel ha a barátnőtök más pasikat néz?

Figyelt kérdés
..akár utcán,akár újságban,filmen...vagy ha álmodozik is róluk..Nektek nem esik rosszul?
2010. aug. 1. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem...nagyon is zavar.
2010. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sose hallottam még egy pasitól sem,hogy zavarná..
2010. aug. 1. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
Nem zavar, joga van nézni.Engem az sem zavar ha más is dugja a barátnőm, csak mondja meg nekem, én még akár végig is nézem:)
2010. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

20:39

Jó erre nem mondok semmit..tudtam,hogy rengeteg idióta van itt..te is közéjük tartozol:D

2010. aug. 1. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

öh O.o" ez érdekes volt, utolsó :)

Amúgy engem nem zavar, hacsak nem látom rajta az őrült vágyat... akkor már próbálom leállítani, és sikerül is.

2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagyok ezért idióta?Az az idióta aki ki akarja sajátítani a párját mint egy tárgyat!
2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

20:40

Tudod mit jelent a párkapcsolat szó? Komolyan néha meglepődök,hogy mennyire hülye ember él a Földön..

2010. aug. 1. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Párkapcsolat?Azt hogy te dirigálsz egy férfinak hogy kivel szexeljen?Ki vagy te hogy megszabod másnak?Én nem szabom meg a barátnőmnek, azzal csinálja akivel akarja.
2010. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

20:46

Jól van engem meg nem érdekel a hülye szánalmas életed,a kérdésre válaszolj vagy ha már megtetted akkor nyomj alt+f4-t...kösz.

2010. aug. 1. 20:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem zavar, mert ennyi erővel nekem sem szabadna tv-t nézni, utcán járkálni, újságot olvasni, a netről meg ne is beszéljünk...szóval amíg nézi nincs baj. Különben sem élhetünk egy szigeten ketten, hogy csak egymást nézzük.
2010. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!