Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akart talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akart talalkozni velem amikor itt volt a kozelemben?

Figyelt kérdés

a parom s koztem 150 km van , tobb havereivel eljott foci meccsre ide nalunk a kozeli varosba(en falun lakom) s annyira nem volt kepes h felhivjon es talalkozzunk vagy annyit mondjon h "ne megyek oda nalad de most ne talizzunk". 1 honapja vagyunk egyutt de mar 2 es fel eve ismerjuk egymast sokat taliztunk azelelott , de most h osszejottunk miert nem volt kepes elmondani h itt van , nem szegyel a baratai elott mert mar ismerjuk egymast.


ti mit gondoltok ilyen esetben ?


2010. aug. 1. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem versenyezhetsz a focival
2010. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
távkapcs.. ez gáz, a foci mindig is fontosabb lesz amúgy
2010. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk amiota osszejottunk nem talalkoztunk , de azert baratkent tobbet taliztunk es mindig meglatogatott engemet , meg volt ilyen de akkor is a foci meccset vegig neztunk s elbeszelgettunk
2010. aug. 1. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem kapcsolat... szerintem úgy gondolja hogy már megkapott tehát már nem vagy számára kihívás, és most újabb "áldozat" felé néz
2010. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meccs előtt és után is söröztek, buliztak a haverokkal, ez tipikusan olyan program, amibe nem tudott volna igazán bevonni, nem tudott volna veled foglalkozni és te sem érezted volna jól magad. Sokkal jobb mindkettőtöknek, ha úgy szervezi a veled való találkozást, hogy az tényleg tartalmas legyen. Meg aztán hiába ismeritek egymást a haverjaival, valószínűleg ezt a napot férfibulinak szánták, és nem örültek volna, ha ott van egy barátnő. A lányok sem szokták díjazni, ha egy csajbulira az egyikük elhozza a pasiját. Szerintem ne bántódj meg ezen, inkább örülj annak, hogy a barátod nem akarja afféle "kapcsolt áruként" letudni a közös programot. Valószínűleg pont azért nem szólt, hogy ne essen neked rosszul, de ha csak ennyi a bűne, ne haragudj rá :).
2010. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm, most látom a kommentedet, túl későn küldtem el a válaszom, és nem frissítettem közben. Hát ha egy hónapja nem találkoztatok, miközben meccs miatt el tud utazni ilyen távolságra, az tényleg nem jó jel. Kérdés, hogy most ő is úgy tekinti-e, hogy együtt jártok, vagy számára csak egy kaland volt az az összejövés. Én azt javaslom, ne piszkáld emiatt a meccs miatt, de mindenképp igyekezz összehozni egy találkozót, hogy kiderüljön, mennyire gondolja komolynak ezt a kapcsolatot. Friss szerelemben már nagyon ideje lenne az új randinak, elég gyanús, hogy részéről ez nem szerelem, bocs, hogy ezt írom :S
2010. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!