Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az alakom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alakom miatt nem volt meg eddig egy pasim se, vagy azert mert egy kicsit zarkozott vagyok? 13/L

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy nem vok vmi bulizos tipus, az osztalytarsaim (lanyok) buliznak, mennek ide-oda es mar mindegyiknek volt baratja csak nekem nem. Egy kicsit teltebb vagyok mint a tobbiek...........most nem tom...........vagy en vok a hibas vagy a fiuk csak a plaza cicakat nezik.
2010. aug. 1. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindig a szemét fiúk a hibásak
2010. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugalom,még fiatal vagy,majd eljön az idő ne idegeskedj....akkor mikor legkevésbé számítasz rá!
2010. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

13 évesen mit akarsz? bőven ráérsz még foglalkozni a fiúkkal 2-3 év múlva

barbizz inkább

persze lehet ismerkedni meg minden de majd akkor aggódj ha 17-18 évesen se volt még udvarlód

2010. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
amúgy a fiúk általában a pláza cicákért vannak oda..szóval inkább fogyj le vékonyra,mert nem fognak veled foglalkozni..
2010. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Barbizzatok ti és akkor meggyetek mert a mami keres is titeket?Miért nem lehet normálisan válaszolni egy kérdésre?Most attól még hogy te egy kis Bu*i K*csög F*sz vagy attól még ő nem az és Normális válaszokat vár! Bocsi de ez már kijött belőlem!!

Nah szóval nem mindegyik pasi szereti a plázacicákat van aki a suli sztárjait amit el lehet érni okssággal .Persze nem árt ha a csajszi nem olyan kövér és szerintem néha menj ki a parkba vagy az utcára sétáltass kutyát/macskát vagy csak egyszerűen vidd ki a hugod/öcséd játszótérre vagy egyedül menj ki tanulni ezek mind jók és nem bulizósak! Én 12/L vagyok és eddig volt 3 pasim minimum 5 hónappal és én sem vok sovány . De ha nem jön össze akk se parázz ráész 15 évesen :D

2010. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meggyetek? miért pont meggy? miért nem dinnye?:)
2010. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy! Eljön majd a herceged, majd meglátod! Fel a fejjel! :)
2010. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Felkötöm magam b@z... egy 13 éves sír párkapcsolatért, én 18 vagyok és még most se volt pasim x'D

Igen, ez nem válasz a kérdésere, de legalább látod, hogy te nem is vagy annyira balf@sz mint én. Tessék örülni :D


Egyébként a legtöbb fiú a "tipikus" törékeny alkatú, vékony csontozatú nőkre bukik, akiknek hosszúkásabb a fejformája, de azért még babás az arca. Pici(de nem pisze, kunkori "malac"), nemvaskos orr, telt, lehetőleg legalább közepes méretű ajkak, és minél nagyobb szemek. Meg hosszú, fényes és dús haj.


Az én esetemből kiindulva, inkább a fejszerkezetet nézik, mint a testet. Én tipikus "tanyasi" alkat vagyok( kerek arc, erősebb csontozat) , az arcomon próbálok javítgatni ahogy tudok... Az alakommal viszont nincs semmi gond, teljesen átlagos.

és itt jön a DE!. Rengeteg olyan lányt ismerek, akiknek durván aránytalan a teste, viszont szép az arca. Ők velem ellentétben falják a kanokat.


A válasz: jó ha vékony vagy, de az arc a lényeg.


Ha már úgyis hosszúra nyúlt a válaszom, írok még egy kis pluszt: Ha normál ízlést nézzük és nem valami "elferdült" változatot(emo, goth), akkor mondhatjuk hogy a pasik a nőies nőkre buknak, ők ébresztik fel bennük a fajfenntartási ösztönt. A "plázacicák" azért annyira népszerűek, mert nem is nőies, hanem már ku.rvás megjelenésűek(extrán hatnak az ösztönökre), a lenge öltözékkel, erős sminkkel, esetleg enyhén erotikus testbeszéddel, tudat alatt azt üzenik a fiúknak, hogy "gyere csak, engem megb@szhatsz!" . Ők meg ugranak az egész életüket végig kísérő kangörcs miatt. Aztán legtöbb esetben, ha már megvolt a kis hölgy, másnap már nem is foglalkoznak vele, mert a fejük legtöbbször üres, hosszútávon úgyse tudnának velük mit kezdeni. Illetve még ott van az a verzió is, hogy megtartják, mert "jó villogni vele".


Remélem valamennyit tudtam segíteni :)

És ne csüggedj, 13 évesen még semmi sincs veszve! ;)

2010. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

őőő, a hússzúválaszos vagyok :D


"kicsit zarkozott vagyok":igen, ez is akadály egy picit...lehet hogy nem is a külsőddel van a baj, csak nem akarnak veled kínlódni

2010. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Húh a 12 éves ad tanácsot egy 13-nak...Bocsi ezt muszáj volt leírnom.

Ne idegeskedj, tudom divat hogy mostanában nagyon hamar fiúznak a lányok de te inkább ne akarj olyan lenni.Ha ilyen hamar elkezded akkor ki fogsz égni 20 éves korodig.Persze randizni meg sétálgatni szabad, de azért ne orálozzatok meg ilyesmik.Mondjuk te értelmes lánynak tűnsz aki nem csinál ilyet.Amúgy ha nem idegeskedsz rajta, akkor tuti megtalál a szerelem!

2010. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!