Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác,énis neki,de én az osziból rajta kívűl nem nagyon tetszek senkinek,és lehet hogy azért nem akar velem összejönni,mert szégyell. Most mi legyen? Nem mondja meg hogy tetszem e neki,de mások mondták hogy igen,100%!!

Tegnap voltunk discoban,és voltak ott nálam szebb csajok,és félek hogyha őis jönne,megtetszene neki egy másik is,és a csajnak is bejönne a srác..Hogy kerüljem ezt el? Mert a csaj tuti ott lesz a kövi partyn.


2010. aug. 1. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó. Egyrészt, ha próbálod megtiltani neki a másik nem szebb tagjaival való bármilyen fajta érintkezést, akkor biztos elhagy. Másrészt az sem jó, ha egyfolytában azon parázol, hogy mikor "csal meg". Ennek így semmi értelme. Ha szeret, akkor nem fog csak azért elhagyni, mert vannak nálad szebb csajok is (bár részegen ki tudja).
2010. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van esze nem érdekli mit gondolnak mások
2010. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 15L Ő 15F
2010. aug. 1. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztalytarssal nem erdemes kapcsolatot kezdeni szerintem...szakitas utan talan ojan rosszba lesztek hoy egymasra sem neztek. ha erdekel hogy tetszel e neki kerdezd meg. ne legyel szegyellos! Ja es Kicsit tobb onbizalom is ellene
2010. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal tényleg nem jó kezdeni. Rossz, hogyha egész álló nap együtt vagytok és látjátok egymás minden mozdulatát sulin belül, hamar megunjátok egymást, mellesleg az osztálytársak nagy valószínűséggel bele is akarnak majd szólni a kapcsolatba, persze ha nagy szerelem lenne, ezek a dolgok biztos nem zavarnák... de szerintem inkább keress mást.
2010. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elballagtunk!!
2010. aug. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!