Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélnétek ezért? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek ezért? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy srác pár hete ismerem. Eddig 3randink volt..nem járunk és valószínűleg nem is fogunk mert távkapcsolatban nem akarunk élni(és ez köztünk az lenne) Ha még is megtenném attól r*banc lennék? Azt beszéltük, hogy jó lenne néha csak úgy kötöttségek nélkül jól érezni magunkat együtt, ezalatt értve mindenféle testi kontaktust. És majd ha még is kialakulna közöttünk szerelem akkor összejönnénk. A fő kérdés tehát, hogy ti elítélnétek engem emiatt? És ha ilyen könnyen adom magam attól nem fog már komolyabban érdeklődni irántam mert nem voltam kihívás? Mit gondoltok? Előre is köszönöm 19/L
2010. júl. 31. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a lényeget hagytam ki:)

Ha lefeküdnék vele akkor elítélnétek?

2010. júl. 31. 20:47
 2/12 anonim ***** válasza:

én nem ítéllek el. de én nem mennék bele egy ilyen "kapcsolatba" még a végén rosszul jönnék ki a helyzetből...viszonzatlan szerelem, stb.


19.l

2010. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélhet el senki, te se ítéld el magadat! A jelennek élj; annak, hogy jól érezd magad, miközben másnak sem okozol bajt.
2010. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez szuper. élvezzétek egymás társaságát amíg lehet.
2010. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Nagyon jól estek :)

Egy kicsit énis tartok a viszonzatlan szerelemtől..de hát ..ez minden kapcsolatban benne van:/

2010. júl. 31. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztm gyere össze a sráccal:) A szerelem később is kialakulhat,sőt valószínű is h kialakul, főleg ha "összejártok jól érezni magatokat" :))
2010. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam h kicsit azért elítélendő az ilyen....:S
2010. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jézusom miért lenne elítélendő hogy két felnőtt szexuális életet él? Ne irígykedj! Nekem pont ilyen barátnő kéne. Hol ismerkedtetek meg?
2010. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem írigykedem, csak válaszoltam a kérdésére.... Különbözik az értékrendünk, ez van...
2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Közös baráti társasággal mentünk el bulizni és ott tetszettünk meg egymásnak:)

Azóta is minden nap beszélünk telefonon..kicsit tényleg félek hogy beleszeretek és ez viszonzatlan marad..de most csak a jelenre koncentrálok és kiélvezem ezt a különleges "kapcsolatot" :)

Köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 31. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!