Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Összejönnétek egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy szép lánnyal, akinek jó alakja van és szép arca, csak a feneke/lába striás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, szerintem nem gáz :)

nagycucc, am elég sok lánynak olyan, ezen nincsen mit szégyellni, és szerintem nem is ezt kell nézni a lányon

2010. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mármint narancsbőrös? Nem vagyok egoista, de szép lánynak tartom magam, és van kis narancsbőröm, eddig mindegyik barátom azt mondta, hogy nincs is, pedig tudom, hogy van :) Szerintem ez elég jó hozzáállás egy pasitól :)
2010. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egy kicsi belefér. egyáltalán nem zavarna.

24/F

2010. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Narancsbőr meg stria nem ugyan az. Barátnőm mellén van kicsi, meg a csípőjén, egyáltalán nem zavar. Gyors növekedést a bőr nem tudja követni azért lesz olyan. Teljesen természetes. Senkit nem érdekel. Akit igen, az még nem látott nőt közelről, hogy ilyen kis hibán fennakad.

Nincs vész.

Csók

2010. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16.30as vagyok, akkor tudom, mi a stria :) Ugyanaz a véleményem, mint a narancsbőrről.)
2010. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is gyorsan nőttem plusz az edzések miatt nem tudott a bőröm olyan gyorsan nőni, ezért nekem is vannak ilyen csíkjaim a mellizmomnál meg a bicepszemnél. Szóval egyáltalán nem zavarna. Egyikünk sem tökéletes és ez a jó. 23/f
2010. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ennek mi köze az egészhez?

persze,hogy igen.

egyébként is el lehet tüntetni ha esetleg ŐT zavarná. és nem TÉGED

2010. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én összejönnék egy ilyen lánnyal! :) Meg nem csak a külső a lényeg, hanem a belső is! :)
2010. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom mi az a stria, valószínűleg észre sem venném, hogy olyanja van :D
2010. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!