Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furán viselkedik pedig barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán viselkedik pedig barátságot mondott lehet hogy szerelem?

Figyelt kérdés

van 1 lány(15-16) többmint 1 éve ismerem. Naponta több órát beszélünk MSN-en elmondjuk egymás gondjád, baját, mi történt velünk az nap stb. a beszélgetésekben nincsenek kínos szünetek tehát téma az van mindig. Én is és ő is szívesen beszélünk egymással sőt ragaszkodunk is egymáshoz. Ha nem tudunk beszélgetni már hiányzunk egymásnak. Én még nagyon az elején kérdeztem tőle lehet-e szerinte majd szerelem ő akkor azt mondta "lehet :D" még azóta én elmondtam neki hogy barátságnál többet érzek (ez kb. volt 2009 végén) meghogy megpróbáljuk-e a járást, hát az időzítés rossz volt összejött egy sráccal aki fájdalmat okozott neki (velem ezt is megoszotta önként és segítettem is neki) a sráccal szakítottak 2-3 hónapja

ő már semmit nem érez a srác iránt. Velem viszont egyre inkább furán viselkedik nagyobb érdekőldést mutat vagy nem is tudom egyszerűen többet foglalkozik velem mint előtte, (előtte is nagyon sokat beszéltünk) sokkal jobb a hangulata a beszélgetéseknek, kb. mintha járnánk. Képeket cserélgetünk vannak bókok is, szóval mint akik járnak.

Igaz mondja hogy nem szeretne egy ideig kapcsolatot.

(Ja! természetes beszéltünk már élőben is ott se volt semmi gond :) Meg azt tervezem hogy elhívom megint beszélgetni kicsit.) külön városban lakunk kb. 3-4 km-re egymástól


De akkor is mi ez a fura viselkedés? Nektek mi a véleményetek?

Köszönöm a válaszokat :)


én 18/f ő pedig 16 lesz lassan :)


2010. júl. 31. 13:09
 1/10 A kérdező kommentje:
ja plussz ehhez a fura viselkedéshez: becézgetjük egymást olyan nevekkel amit csak egymásra használunk
2010. júl. 31. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
jobban kötődik hozzád. talán többet is érez barátságnál. nem tudom.
2010. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja még most a napokban volt egy fura esemény eggyik barátnőjének a húga ott volt náluk és a kislány bele írt a beszélgetésünkbe hogy szeretne velem járni (a lány akiről szó van) gondolom sikerült a kislányt "leállítani" xD látta az üzenetet de nem írt semmiféle tiltakozást tehát nem tagadta le azaz lehet hogy igaz és szeretne velem járni
2010. júl. 31. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
igen az is lehet, hogy akar veled járni, vagy az is lehet, hogy úgy gondolja, hogy te tudod, hogy azt nem ő írta, ezért figyelmen kívül hagyja.
2010. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem járni akar veled
2010. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csókold meg xD de kom:D
2010. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sajna nem ilyen egyszerű :( kb. 10:2 arányban MSN van

(értsd: 10 az msn, 2 az élő beszélgetés)

2010. júl. 31. 16:14
 8/10 A kérdező kommentje:
de szerintem hogy most ennyire kötődik nem monda nem-et egy találkára :D
2010. aug. 1. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Próba szerencse.Kérdezz rá,hogy járna-e veled,vagy miért viselkedik így.Nem veszíthetsz semmit.Ha ennyire jól kijöttök,ezt is megtudjátok beszélni.Sok sikert hozzá! :)


23/L

2010. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az előttem szólónak.Ha elhívod egy talira és ott jobban közeledsz hozzá.Ezalatt a csókot is értem akkormajd úgyis reagál valamit.És akkor minden ki fog derülni.Sok sikert(:
2010. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!