Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a lgnagyobb hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a lgnagyobb hülyeség amit elkövettetek, mert szerelmesek voltatok, és utólag megbántatok?

Figyelt kérdés
pl megalázkodtál-e már valaki előtt, vagy könyörögtél-e neki...
2010. júl. 31. 10:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És ebben milyen igazad van kedves kérdező :/
2010. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
vagy épp nem tesszük meg mert félünk,és ha meglátjuk mással akkor jössz rá hogy mégis meg kellett volna tenni...=(
2010. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

hat nemtudom hogy szerelmes voltam e de valami olyasfele

szoval volt egy srac es hat egy bulin poszejottunk o is akarta tehat szakitot a baratnojevel aztan mondtam neki h nem ken elsietettni a dogot ere o azt mondta nah joo es akkor viszament a amsik csajhoz en meg ott sirankoztam neki h hat de miert meg h en csak az o javat akrtam h ne mondjak el mindennek h egyik nap szakit masik nap meg mar van masik csaja megbantam hogy megalazkodtam elotte es latta h osszevagyok torve

tobbet nem teszek ilyet megfogadtam nem is erdekel mar ....

reg tortent... azota ,masba szerettem bele de ebbol se lessz semmi.....

17/L

2010. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én sírtam miatta a szeme lttára ittasan elkezdtem ütni és hogy takarodjon haza mert nagyon fáj h itt van és elárultam neki egy titkot e legjobb barátnőmről de ezzel visszaélt..öszevesztem ezmiatt a legjobb barátnőmmel és vele is..de már kibékültem a barátnömmel és örülök mert legalább tudom,hogy kibe is voltam szerelmes..
2010. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, volt olyan amit megbántam. Csak azért járok MOST Pestre tanulni, mert ő ott élt, és azt hittük tartós kapcsolatunk lesz. Erre szakítottunk, elköltözött, én meg maradtam egyedül :( 22/N
2010. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én bánatomban belevágtam a pai nevét a lábamba pengével.:))

Oltári nagy hüjeség volt...

2010. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Barátnőm megcsalt és elmesélte,majd - természetesen - szakítottam vele. Két napig megállás nélkül sírt előttem h sajnálja,de én nem fogadtam vissza. Ekkor begyógyszerezte magát,csak a "szerencse" mentette meg. Miután kiengedték,visszafogadtam,szerintem nyilvánvaló h megbánta amit tett. Azóta mindennél jobban megvagyunk együtt.


Mindenki döntse el hogy ki csinált nagyobb hülyeséget.

2010. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam,én is sírtam már előtte de nem bántam meg,mert úgy éreztem hogy helyes. 19/F
2010. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal voltam, 13 éves, amikor belezúgtam egy srácba. Nem koslattam utána, látszott rajta, hogy max egy rosszabb parti lehetnék neki, elvégre én még tapasztalatlan voltam, de szép dolgokat mondott nekem, én meg naivan elhittem neki, hogy szeret. Azt bántam meg, hogy hagytam magamat becsapni, hagytam, hogy elhívjon aztán otthagyjon. Nagyon megbántam, hogy nem gondolkodtam, de egy percig sem könyörögtem neki, csak magamban szenvedtem.


Nem baj, 8 év után sikerült megbosszulni, úgy könyörgött nekem egy bulin, én meg, pont mint az oviban elhitettem vele, hogy bejön, aztán ugyanazt eljátszottam vele, mint anno ő velem. Erre pedig kifejezetten büszke vagyok, bár tudom, hogy csúnya dolog volt.

2010. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

mobilon bőgve könyörögtem hogy ne hagyjon el, aztán mikor ez nem vezetett eredményhez, elküldtem a p*csába. majd bőgve visszahívtam és bocsánatért esedeztem :D de jobb is hogy vége, pfuhh.

hála istennek azóta megcsúnyult egy kicsit :D én pedig boldogan élem életem


21f

2010. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!