Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok!? Tegyük fel, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Tegyük fel, hogy egy királylány vagy, annak megfelelő attitűddel.

Figyelt kérdés

Van egy 2 éve nem látott exed (ez lennék én), akivel másfél éves kapcsolatod volt és akivel balhéztál a szakítás körül, mert elhagyott egy másik lányért. Dacos, öntudatos, makacs, értelmes, domináns típusú, szépséged tudatában lévő, 18 éves lány vagy. Hogyan közeledjen hozzád az exed ahhoz, hogy szóba állj vele...? Az ex 21 éves srác. (Tehát a szakításkor voltunk 16 és 19 évesek.)


Előre is köszönöm a válaszokat... :)


2010. júl. 30. 23:51
 1/7 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%
Úgy, hogy van e hapsid te beképzelt majom.
2010. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hm, érdekes. Elhagytad egy másik csajsziért, elég nagy bűn! Sokáig kéne teperned nálam, h egyáltalán szóba álljak veled. De 2 év sok idő, kérj bocsánatot(sokszor).. 18/L
2010. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. júl. 31. 00:13
 4/7 anonim ***** válasza:

játsz vele. mármint nem úgy, hogy kihasználod, hanem kisebb játékokat provokálsz ki belőle pl.: kergetőzés, valami sportban verseny, néha zavarba hozod mindenki elött.

lényeg, hogy azt érd el, hogy gondoljon rád.

ha ezzel megvagy, akkor csak folytasd és vigyél bele egy kis udvarlást, de ne sokat. utána tuti belédzúg.

2010. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amennyit itt leírtál az exedről..nos pont ilyen vagyok én is:D

De van 1 rossz hírem: én a büdös életbe nem jönnék veled össze többet, ha elhagytál/hanyagoltál egy másik lányért.

Lehet, hogy azt mondanám, hogy talán van esélyed, de csak azért, hogy szenvedni lássalak, úgy ahogyan (valószínűleg) ő szenvedett utánad. Majd amikor már kész idegroncs vagy, kiröhögnélek, és közölném veled, hogy sosem leszel elég jó nekem. (vagy valami hasonlóan "ütős" dolgot).

Szóval valami ilyesmit csinálnék:D De ha ő nem is teszi meg ezt veled, akkor is szinte 100%, hogy nem fog visszafogadni, és hidd el, ez még a jobbik eset (mármint ha csak simán visszautasít bármilyen "szivatás" nélkül).

Azzal, ha (ahogy az egyik válaszoló írta) néha egy kicsit megalázod mások előtt, azzal csak mégjobban felbőszíted, én a helyedben ezt tenném utoljára, persze csak akkor, ha nem vagyok öngyilkos-jelölt:D


19/L

2010. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... :) utolsónak: plusz adat, hogy mi mindig is se-veled-se-nélküled páros voltunk, összesen hétszer szakítottunk és jöttünk össze újra... az viszont tény, hogy az utolsót megelőző hat szakítás egyike sem harmadik fél miatt történt... még így azt mondod, hogy soha nem jönnél velem össze újra...?
2010. júl. 31. 00:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Szerintem akkor sem, mert akkor is piszkálná az önérzetemet:D

Plusz, így már más a helyzet: írtad, hogy se veled-se nélküled páros voltatok...6x szakítottatok, ilyen vagy olyan indokkal (mindegy is ez most), plusz hetedszerre a 3. fél miatt.

Szerintem akkor mégsem vagyunk egyformák az exeddel, mert én nem bírnám ezt a huza-vona dolgot,engem kikészítene idegileg, lelkileg. Lehet, hogy őt is, és azzal, hogy megcsaltad, azzal szerintem (bár szerintem e nélkül sem, hiszen ez nagyon "durva", mármint a kapcsolatotok) nem lenne esélyed. Hiszen valljuk be, ez nem élet se neki, se neked. Egy társ azért van melletted, hogy támogasson, nyugalmat és biztonságot és szeretetet adjon. Nem állítom, hogy ez nem történt meg a kapcsolatotokban, hiszen nem ismerem egyikőtöket sem, de valami nagyon nem "kóser" kettőtök között. Ha ez igazi nagy mély szeretet-szerelem lenne, akkor akárkinek akármilyen (természetesen itt is vannak határok, de tekintsünk el a durvább dolgoktól:)) hibája/rossz szokása van, azt elnézi neki a másik és azzal vagy annak ellenére, de kitart mellette.

Szerintem ez kettőtök között nem szeretet-szerelem, hanem szerelem-szenvedély, ami egy jó dolog lenne akkor, ha nem őrölnétek fel egymás idegeit. Így csak azt a tanácsot tudom adni, hogy kerüljétek el egymást (barátság itt nem hiszem hogy működne), mert ezt csinálhatjok az idők végezetéig, akkor sem lesz jobb. Vagy ha a lány hajlik rá, járjatok össze szexelni:D

De ama állításom még mindig tartom, hogyha megcsalna valaki, és szeretné az életét, akkor messze kerüljön el:D (Persze nem tudom, hogy nálatok ki volt a ludas fél úgy összességében...mármint lehet hogy a lány volt szemetebb, de a megcsalást akkor is gerinctelen aljas, féreg dolognak tartom, persze mindenki hibázhat..) Ezt így "látatlanba" nagyon nehéz szubjektívan megítélni, tanácsot adni. De szerintem felejtsétek el egymást, és lépjetek tovább.


19/L

2010. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!