Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már azt hogy olyan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt hogy olyan az életed mintha egy filmben kaptál volna főszerepet?

Figyelt kérdés
22 lány vagyok. Eszméletlen mik történnek velem...
2010. júl. 30. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
AZ lenne a jó ha nem egy rossz film lenne hanem egy jó. Vagy mint a tipikus mexikói telenovellák vége. Happy End :S De ilyen nincs. Vagyis eddig még nem tapasztaltam.
2010. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Az én életem, mintha egy vígjáték lenne. Mikor a nagymamám meghalt meghívtuk az összes rokont a megemlékezésre, az egyik unokatesóm meg végigröhögte az egészet mert betépett. Halálosan komoly, most így visszagondolva vicces volt, de akkor eléggé kellemetlen. Na az a nap olyan volt, mintha a Halálos temetés c. vígjátékban lettem volna főszereplő.
2010. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ja, valami gagyi horrorfilmben szerepelek.

21F

2010. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
kicsit beképzelt vagy...
2010. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
soxor, pl: new yorkban ,upper west side on voltam,a metron,kezemben egy wall street journallal, velem szemben egy szep szoke amerikai lany,osszefonodott a tekintetunk,leszalltam utana a metororol,utana mentem ,leszolitottam,elkertem a szamat,,,este talalkoztunk,rozsa,central parki seta,,,ugy ereztem mintha most en lennek egy amerikai romantikus filmben amit eddig csak tvben lattam,szep volt nagyon! :)
2010. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ez fasság.ha már ezen gondolkozol rég elhagyod a valóságot.ha ezen reakciómentesen lepődsz meg,hasonlíthatod amihez akarod.az életünk egy film,mi vagyunk a főszereplők,és mi írjuk meg a forgatókönyvet...
2010. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!