Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy nem érdekel más?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Elég viharos kapcsolat, egyszer fent, egyszer lent, de nagy a szerelem. Sokszor megbántottuk már egymást a 2 év alatt, de volt sok szép dolog is. Mégse tudok más férfit elképzelni magam mellé, csak őt! Most nagyvárosba költöztünk és rengeteg hihetetlenül jó pasi megkörnyékezett már, de egyszerűen rosszul vagyok mindegyiktől, egyikhez se tudnék hozzáérni, pedig tényleg nagyon vonzóak. Lehet valaki ennyire szerelmes, hogy körülötte megszűnik minden és mindenki? Meddig tarthat ez az állapot? Létezik örök szerelem? Tapasztalatokat is várok! 23L
2010. júl. 30. 09:44
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Ez így szép ahogyan leírtad,neked ő a minden,felnézel rá és tiszteled is,szerintem ez teljesen normális!

Velem is volt ilyen,hogy se kép se hang" csak ő,ez csillapodott egy idő után,azért járj nyitott szemmel,nem kell mindent kizárni az életedből,mert ő van.

szeressétek egymást,te biztosan szereted,remélem ő is ugyanígy érez.

További szépet!

23/L

2010. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) igen, ő is teljesen hozzám igazitja az életét, úgy érzem nagyon szeret:) de fura, hogy már 2 éve tart és még talán egyre jobban ő kell:) sok év után is szeretitek a párotokat?
2010. júl. 30. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az is benne van, hogy nagy biztonságérzetet ad, ha olyan valaki van melletted akit már ismersz.
2010. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem tart a végtelenségig. Egy komolyabb környezetváltozás (pl. nagyvárosba költözés, egyetem, de szimplán az idő is) változtathat rajta, de ha ügyesek vagytok, akkor ettől csak mélyebb és stabilabb lesz a kapcsolatotok. De ami fontosabb, érettebbek lesztek. Igazából nem kár szerintem a lila ködért.
2010. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!