Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés az amikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az amikor az általad kiszemelt lány mást szeret jobban?

Figyelt kérdés
Milyen érzés az amikor mást szeret jobban a kiszemelted? Úgy érzem most így játram és fogalam sincs, hogy hogyan lesz ez után és mi lesz.

2020. máj. 17. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
ööö... erre most tényleg nem tudod a választ?
2020. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem most így játram és fogalmam sincs, hogy hogyan lesz ez után és mi lesz. Összeomlot egy világom amit elképzeltem és felépítettem magamban, husss minden jövőbeli elképzelésem és tervem mintha a semmibe veszett volna.
2020. máj. 17. 13:31
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hova tenni az érzést, csak ülök a fotelben és üresen nézek magam elé a semmibe. Olyan mintha kihúnyt volna az életenergiám.
2020. máj. 17. 13:33
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Az általad kiszemelt lány nem mást szeret jobban, hanem téged nem szeret!

Ne tervezz olyannal még álmodban sem, akihez nincs közöd. Álmodozz akkor, ha összejöttetek.

2020. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Az általad kiszemelt lány nem mást szeret jobban, hanem téged nem szeret!"


Ez annyira szívfacsaró. Vele szerettem volna összejönni.

2020. máj. 17. 13:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ja, szar ügy. Pár év, és találsz mást. ;-)
2020. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Milyen érzés, amikor mindig más viszi el a főnyereményt a lottón? Meg lehet szokni, ez az élet rendje.
2020. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Most ez azért írtad ki, hogy megkönnyezzünk, vagy mi?
2020. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy kis együtt érzésre és tanácsra vágyom.
2020. máj. 17. 14:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hát... ez a gyakori kérdések odala és nem lelkisegélyszolgálat. Egy ideig szívni fogsz aztán meg majd túlleszel rajta.
2020. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!