Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác 1 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 1 évvel idősebb nálam, halálosan szerelmes vok belé, nem tudom, mit csináljak, h megkérdezze a nagy kérdést, msn-en megkérdeztem tőle, kik tetszenek, a választási lehetősége az igennemközepes volt, rám közepest mondott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon jóba vagyunk, és ha csak téll. kicsit teccem neki, akkor nagy pofáraesés lenne, ha nemet mondana, meg a barátságunknak is lőttek, ezért nem szeretném én megkérdezni, de ott van még baki, h nekem van barátom:S szeretem, de nem vok belé szerelmes, asse tom, h h dobjam ki, de ki se kéne dobni, ha a másikkal nem jönne össze, de belé már nagyon rég óta szerelmes vagyok, és minden vágyam ő, elég félénk,hogy tudnám kicsit magabiztosabbá tenni, és rávenni (úgy, h ne jöjjön rá), h kérdzze meg???
2008. nov. 23. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt az üzenetedet!
2008. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enis ugyanigy voltam egy fiuval mi kb 1.5 evig voltunk nagyon jo baratok.O 3 evvel idosebb volt nalam.Nekem nagyon tetszet.Nem voltam bele szerelmes.Vartam mar hogy megkerdezze,mert en nem kerdeztem meg.Aztan eltelt nagyon sok ido es megkerdezte!!!:DD En igent mondtam neki, 5 honapot voltunk eggyut,jo volt,o volt az elso pasim,miutan szakitottunk meg sokaig szerettem,o mar nem.O haggyot el es csusagolt velem,el sem lehet mondani mennyit szenvedtem melete de mindenkinel jobban szerettem.Mostmar vege,es orulok hogy mar nem szenvedek es tudom hogy akarmenyit szenvedhettem volna en akkorsem hagytam volna el mert szerettem nagyon.Most meg utalom,van egy masik fiu akivel szeretjuk egymast es o nagyon sokat jart utannam mire oszejottem vele,de mostmar egyut vagyunk es imadom:D A masik fiu meg azt hiszem ki akar velem bekulni mert latja mit vesztett:) Talaltam jobb fiut,aki szeret...

Csak azt banom hogy mar nem vagyunk baratok a masik fiuval.

En azt tanacsolom neked hogy ha nagyon felsz megkerdezni akkor varj s hat ha te is ugy jarsz mint en megkerdi o:D

De ha nem,akkor celozgass ra hogy ki tetszik neki mond h neked o tetszik s ha akkorsem akkor ha nincs merszed megkerdezni akkor hagyd,maradjatok csak baratok.

2008. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!