Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék még?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és eddig csak egy barátom volt (nem darabszámra megyek, csak megemlítettem), körülbelül 6 hónapig, de csak amolyan futó-kapcsolat-féle.


Ennek volt vége körülbelül egy éve és kezdem érezni, hogy hiányzik mellőlem valaki. Tudom-tudom, fiatal vagyok, ráérek, de nem lefeküdni szeretnék valakivel, csak komolyabb párkapcsolatot.

Nyitott vagyok mindenre, de nemigen járok el buliba, éjszaka barátokkal, nem is nagyon mozdulok ki itthonról. 30 ezres kisvárosban lakom, szóval nem sok lehetőség van szórakozásra.

Hol ismerkedhetnék még? Barátnőkkel menjünk el esetleg valahova? De hova?

Tanácstalan vagyok, mert jóformán csak suliban vagy útközben találkozom pasikkal, előbbiben nincs túl jó "választék", utóbbinál pedig nem az az első dolgom hogy flörtöljek.


Ötletek? (Köszönöm előre is a normális válaszokat.)


2010. júl. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát na nézzük csak. mozi, könyvesbolt, pláza (bát ott csak inkább homárok vannak), játékterem, strand (ha van), különböző szórakozóhelyek (nem a diskó és egyéb kurvätanyákra gondolok)
2010. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom , nyaralni kivel szoktál menni (ha mész) ?

Lehet szervezni egy olyan nyaralást , ahol fiúk-lányok vannak és lehetőleg olyanok akik nem ismerik egymást.egy alap ismerkedésnek sztem nagyon jó . utánna meg kialakulhat bármi.


Vagy netes társkeresőkön, (bár nekem nem jött be).

Megint csak nem tudom , hogy mondjuk sportolsz-e , ott is könnyedén lehet ismerkedni.

Am merre laksz , nincs valami nagyobb város a közeledben ?

2010. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobj egy privit:)
2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Van a közelben egy megyeszékhely, csak macera oda eljutni :S Szórakozóhely nincs, de a többi van, és sportolok is :)Kajak, kenu, úszás, ilyesmi, bár egyedül szoktam a tóra menni, de ezek tényleg jó ötletek, köszi ^^

2010. júl. 28. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
mondom hogy dobj egy privit:P
2010. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!