Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most velem akar járni vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem akar járni vagy a másikkal?

Figyelt kérdés
volt egy bnőm akivel 11 honapot jártam. és multhéten kedden szakitot velem mer más kel neki és csütörtök óta azzal van.. de azt montah szünet kell neki és ő se tudja h mit akar most..de ak minek jár mással? és jövő héten találkozok vele és montam neki h döntsön én vagy vagy a retardált.. én szeretem őt és álitolag ő is engem. de nem tudom h kibéküljek e vele ezek után?:/ vagy adigra már öszemelegednek és nem akarja majd otthagyni... ma is msn eztem vele és ugy vettem h ki h engem akar de én ezt már nem értem:/
2010. júl. 28. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kétnapalatt öszejött mással. kispö cs!

mert nemtudtad kielégiteni. akit meg kölöknek hivsz az egy felnőtt. aki hidd el megdugugta.

na pápá.

2010. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
amugy nem az volt a baja csak szünetet kért.. na mind fejzed nem veszekdni jöttem légyszives.. kösz.
2010. júl. 28. 20:44
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyu! Mondom még egyszer: hagyd a p_csába a csajt is meg a gyereket is. Ne foglalkozz velük többet! 16 évesen szedj fel egy új csajt, és utána megint egy újat.


34F

2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
majd egy pár honap mulva max jah :/
2010. júl. 28. 20:45
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor pár hónap múlva, de azt amelyik már most kezdi, hogy időre van szüksége meg egy kis szünetet kér stb. azokat messziről kerüld el. Az ilyen csajokból lesznek a 30-35 éves egyedülálló bringák, akik már minden palira kénytelenek rávetni magukat :).....és amikor majd 30 leszel, ezek közül is csemegészhetsz.
2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

olyan tökéletes volt minden hogy azt hazudta neked hogy szünetet kér de máris mással kezdett járni.

szerinted az a 2 nap alatt ismerte meg?

és 2 nap alatt összejöttek?

NEMVALÓSZÍNŰ!

RÉGEBBÓTA TARTHAT.

és jobbanjársz ha elfelejted.

neked lesz jobb.

tudom mert sok olyan kiscsajt megdugtam akinek volt pasija.

és mindig párnapra hétre szakítottak. mertz a csaj amikor rájött hogy kihasználom csak akkor visszatért a régihez.

de azért hivogatnak ha viszket a lukuk.

sajnos ilyenek a tinilányok.

biztos van kivétel de nemsok.

2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
monta is hogy 1 szer ot votl náluk mer volt az apja át hivta és kártyáztak és leszéditete meg stb.. és csakl eről tutam.. mikor szakitotunk monta h minden nap át járt hozájuk meg stb... de amugy ő nem k*rva és biztos nem azé járnak h k*urjanak inteligens kedves lány nak ismertem meg azt most meg ugy le koptatot mint ha nem is lettem vna csodálkoztam is... na mind megy a levesbe.:D
2010. júl. 28. 20:55
 18/18 A kérdező kommentje:
ja és ő volt az első barátnőm neki votl má több pasija is.. de egymással vesztetük el a szüzeségünket és soha nem panaszkdot semmire.. h bunko vagy v vmi mostmeg jár a másikkal.. :D neki ien könyü a váltás:D egik fiutol megy a másikhoz..
2010. júl. 28. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!