Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt? Folytatás lennt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Folytatás lennt.

Figyelt kérdés

A (volt) barátommal kb 3-4 honapja jöttünk össze.. a kapcsolat elsö felében nagyon aranyos volt tökre tepert látszott rajta h érdeklem.. De most hirtelen minden ok nélkül egy egy, másfél honapja eléggé lekoccant rolam nem nagyon találkozik velem stb stb deugyanakkor nem mutatta semmi jelét h nem akar velem lenni..söt..amikor együttvoltunk tökjo volt minden, ha probáltam vele dumálni erröl sok értelmes választ nem kaptam. Megmondtam neki a magamét h ezigy nem joés h mondjon már valamit de semmi választ nem kaptam.. azota nem keres... ugy néz ki szakitottunk..

De mi vezethetett idáig? Szex nem volt szoval az a magyarázat nem lehet h amiatt h csak megdugjon..:S


2010. júl. 28. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat és az utolsó mondatod, amiben a kulcs rejlik...Nem történt meg a dolog olyan gyorsan, ahogy ő szeretné.

18/L

2010. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet,hogy tényleg nem érdekelted már igazán és az a kis "megmondtad a magadét" fordítva sült el..
2010. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az volt a baj, amit az első válaszoló irt. DE NE törődj vele!!Annál jobb ha nem hiv többet! Kapsz majd jobbat és normálisabbat. Egyszer mindenki rátalál a társára. Szerintem néppen ezért em kell hamar az ágyba megállni egy pasival sem.
2010. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet közben talált mást..velem volt így. De elég sanszos az első válasz is. Am Hány évesek vagytok?
2010. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
L/19 F/20
2010. júl. 30. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondol mindig mindenki egyből a szexre...

Az is lehet, hogy egyszerűen rájött, hogy nem vagy neki való. Lehet, hogy nem viszonoztad eléggé az odafigyelését, ezért úgy látta, nem éri meg veled foglalkozni. Sok minden lehet... A "megmondom a magamét" című lépést pedig a elenyésző számú fiú tartja vonzónak.

2010. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sztem ha ez is az oka, hogy ö tul sokat tett én meg nem értékeltem( ami abszrud) akkor is mondhatta volna.. szoval ha annyira nyomasztja h nem jo valami akkor biztos mondja nem csak ugy lelép..főleg hogy nem volt olyan nagy tragédia, amit nem lehetett vna megoldani. Viszont tényleg leszarta hogy létezem, nem keresett napokig nem válaszolt néha az smsre stb..
2010. júl. 30. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:

10:30as válszolonak igaza van..

nagyon sok minden lehet az oka..de ezt csak te tudod h te hogyan viselkedtél vele meg h ö, és h mi kell neki..nem csak azt kell nézni h neked mi a jó..hanem h neki is..

2010. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!