Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alázkodnak meg sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázkodnak meg sokan a párkapcsolatban? Miért nincs tartásuk, önbizalmuk sokaknak? Miért csinálnak magukból balekot? (Pláne nők)

Figyelt kérdés

Olvasok olyan történeteket itt,hogy a hajam égnek áll! Pl. tegnap is olyan, hogy van a csapodár férj, aki a beteg kislányát elhagyta, majd visszakozott, de nőzik a családja mellett. Első a szerető, csak utána a feleség és a kislánya. Hogy lehet mindezt eltűrni? Miért kell ilyen szenvedéseknek, lelki fájdalmaknak kitennie magát olyannak, aki mindezt eltűri??? Ha eltűri, márpedig azt teszi, akkor miért panaszkodik? Nem egyértelmű, hogy az, aki szenvedést okoz, meg kell szabadulni tőle!?

Miért kell rossz párkapcsolatban élni, eltűrni a sok megaláztatást?!

Miért nem fogadják el, hogy még egyedül is jobb, mint rossz kapcsolatban????!!!!


2010. júl. 28. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, jobb egyedül, mint szenvedni, ezt én is megtapasztaltam.Rengeteget tűrtem, mégis mertem lépni.Ugyanakkor nagyon nehéz, ha a szüleim és az új párom nem támogatnának úgy anyagilag, mint érzelmileg, hát egyedül nem menne. Szóval szerintem ezért tűrnek sokan:mert anyagilag nem győzik egyedül, illetve sokan nem elég talpraesettek emberileg sem megbírkózni a feladatokkal.
2010. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Irtad hogy van gyermek es akkor meg kerdezel hogy miert igy meg miert ugy...
2010. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Holdtündér ***** válasza:
66%

Tudod ha gyerek van, a legtöbb anya azt nézi, hogy neki/k jó legyen. A gyerek az első.

Anyu is 20 évig tűrte apu kicsapongásait, félrekeféléseit, mert egyedül nem tudott volna felnevelni négy gyereket... :S

Sajnos nagyon kiszolgáltatottak tudunk lenni, és ezt az ilyen pasik ki is használják.

2010. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyerek nem ok arra, hogy eltűrj egy kegyetlen embert, egy rossz kapcsolatot! Legalábbis az én gyerekem boldogabb, hogy nem üvöltözik velem állandóan az apja, nem lát sírni stb.Senki nem jószántából marad egyedül a gyerekével, de én nem bántam meg.Az ő lelki egészsége az első!
2010. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
sajnos nem olyan egyszerű egy egyedülálló, gyerekes nőnek párt találni... ezért sem mernek sokan kilépni egy rossz kapcsolatból.
2010. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
másrészt nem olyan egyszerű csak úgy különválni hipp-hopp, mert mondjuk ott a nagy kérdés, MIBŐL?? És Majd szerinted fizetni fogja a gyerektartást? na hát ezért..
2010. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb reménykedni, hogy a pasi visszamegy, egyszerűbb mentegetni, hogy csak megbotlott, mint beismerni, hogy tönkrement a kapcsolat, amiben az ő hibája is, nem csak a pasié, és hogy nem szereti már a pasi.

Tartás azért nincs, mert önbizalom nincs. Önbizalom miért nincs? Nem tudom...

2010. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na, én nő vagyok, s a felvázolt történéseknek a FELÉT SEM "vártam meg" az exemtől, hanem kirúgtam!

Azóta jól vagyok pláne lelkileg, s csak azt bánom,hogy nem rúgtam ki az exemet jóval előbb!!!!

Szóval akkor nem értem, miért kell megalázkodni egy semmirevaló, g***** férfi előtt!!!!

2010. júl. 28. 10:55
 9/13 A kérdező kommentje:

10:35-ös válaszadónak dr. Csernus Imre könyvéből idéznék:


"NAGYON SOK NŐ HITEGETI MAGÁT, HOGY A GYEREKEKÉRT EGYÜTT KELL MARADNI. EZ EGY ORDERNÁRÉ NAGY HAZUGSÁG.MERT HA KÉT SZÜLŐ A GYEREKEKÉRT MARAD EGYÜTT, AKKOR MI LESZ? MILYEN LESZ A HANGULAT? MEGÁLLÁS NÉLKÜL BASZOGATJÁK EGYMÁST".

..."AMIKOR A PÁRKAPCSOLAT ZŰRZAVAROS LESZ, OTT AZ ASZTALON MOCSARAS VÍZ VAN, ÉS EBBŐL ISZNAK A GYEREKEK IS. AZT HISZIK, ŐK TISZTA VIZET ISZNAK, MIKÖZBEN PEDIG A MÉRGEZŐT. A KÖLCSÖNÖS HAZUGSÁG KISUGÁRZIK ÉS MEGMÉRGEZI A GYEREKEKET."

2010. júl. 28. 11:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Na nem tudom, lehet igazad van, en csak azt latom hogy jo, egy nagyobb gyermek mar felfogja mi a helyzet, de egy kicsinek azert fura hogy neki miert nincs 2 szuloje mint masnak.
2010. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!