Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem tudom h mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem tudom h mit kéne tennem. Szerintetek h lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel fél évet kavartam, nem jöttünk össze, de volt köztünk vmi. Hirtelen megváltozott és nem tudom, hogy miért. Biztos nem egy másik lány miatt. Régen úgy éreztem h érdeklem és h többet akar. Én is többet akartam, de aztán jött ez a változás. Mióta nem vagyunk olyan jóban, azóta összejöttem egy másik fiúval, akit úgy érzem h szeretek, de mindig elbizonytalanodok a régi miatt. Nem tudom a régit elfelejteni és nem is akarom. Mikor eszembe jut nagyon hiányzik és nem vagyok biztos benne h jó e az, ami most van. Azt hallottam, hogy ő most nagyon tanácstalan, hogy mi legyen. Meg, hogy szertinte jó lenne ha együttlennénk talán. De amikor beszélek vele, egyáltalán nem érzem rajta, hogy érdekelném.:S Ő félénk csajozás téren, de adtam neki jeleket, tehát attól nem félhet h mit mondok neki. Már 1 éve nem tudom h mi legyen... hogy várjak még és küzdjek érte, vagy koncentráljak a mostanira? Szerintetek most ő ilyenkor mit akar?? Már nem értek semmit. Kérlek segitsetek :(
2010. júl. 27. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

csak játszadozik veled fogd már fel.

hagyd ott ...

-.-

2010. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te inkább a régit szereted, és talán még a kíváncsiság is hajt, mert csak kavartatok...


Egyszerűbb lenne ha határozottan számon kérnéd. Ha azonban ezen gondolkodsz jobb lenne a mostanit elengedni!

2010. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de amikor szóba került, h mi legyen mindig az lett a végén, hogy nem tudja nem tudja :S
2010. júl. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!