Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés volt, hogy így léptem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés volt, hogy így léptem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy ideje külön vagyunk, én szeretném, ha folytatnánk, de Ő úgy tűnik nem... 3 éves kapcsolatról van szó, nem olyan könnyű ezen túllépnem. Amikor együtt vagyunk már tök flegma, meg vitás a beszélgetés. Amikor külön akkor minden nap felhív...

Mikor legutóbb találkoztunk megint flegma volt, és este mondtam neki, hogy egy ideig hanyagoljuk egymást...

Vajon ez megtörheti, úgy hogy rájön, hogy folytatni akarja a kapcsolatot?

Így ahogy leírtam úgy tűnik egy oldalú a dolog, de amikor a cuccaimat akartam elhozni azt kérte hadd gondolkozzon... Bár ez már legalább 1 hónapja volt.

Szerintetek?


Köszi előre is!


2010. júl. 27. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg konkrétan hogy mit akar. Egyenes választ adjon, megkérdezed hogy akar-e valamit még töled vagy sem, ha nem akkor örökre békénhagyod. Csak döntse el.
2010. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

szerintem sajnos ez se veled,sem nélküled:S:(

Legalább is nekem az előző kapcsolatom így ért véget, úgy viselkedtem,mint a bnőd.

Egyébként szerintem meg ismerkedni fog és lehet,h már van is vaalkije titokban.

Lehet,h túl kellene rajta lépned,ami biztos,h nagyon fájdalams lesz,de kit udja,talán találsz egy oylan lányt,akiről eddig még álmodni sem mertél:)

2010. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb ez volt a helyzet, csak fordítva. Aztán össze is vesztünk, az volt első nagy veszekedésünk, utána kértem egy hét szünetet, és én is átgondoltam, mit és hol rontottam el, Ő is átgondolta, és most megint naaggyon jól megvagyunk. :)

Próbáld ki ezt a "hanyagoljuk egy kicsit egymást" dolgot, max egy hétig, aztán meglátjátok milesz. Ha újra találkoztok, kérdezd meg, akarja e folytatni vagy nem, és a válaszától függően folytatódik az élet...

2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha ilyen szélsőségesebb megoldásokat válaszotok, hogy vegye észre a dolgot, akkor hirtelen elbizonytalanodik, de ha engedek, akkor mintha megnyugodna, és ugyan úgy megy a semmi... Elvan...
2010. júl. 27. 22:16
 5/10 A kérdező kommentje:
*választok
2010. júl. 27. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy már 1 hónapja volt hogy majdnem elhoztad a cuccaidat,azaz már tényleg jó ideje tart ez az állapot. ÉS ez nem egészséges se neked és se neki. Most betudhatnánk ezt egy hullámvölgynek is,de szerintem túl sok ez ahhoz. Valahogy azt kéne éreznie,hogy tényleg VÉGLEG elveszíthet és akkor nem játszadozhat itt,hogy egyszer kellesz neki egyszer nem. Mert talán túlságosan hozzá van szokva ahhoz,hogy flegma meg bunkózik,akkor van egy kis kaki a kapcsolatban,aztán meg pitizik meg minden nap felhív. Ne legyél kutya akit rángathat =/ jó lehet ez nincs így. De elhiszem,hogy baromira fáj. Üljetek le,légy komoly és ne befolyásolható meg manipulálható és beszéljétek meg. Hosz őt zavarja-e ez. Meg mit gondol miért van? Mit érez jelen pillanatban. Esetleg mit tudna ő tenni és te mit tudnál tenni a helyzet javításában. Bár ez nálam már nem jöhetne szóba. Állítsd kész tények elé. Ez szerintem még rosszabb mintha szakítottatok volna. De hidd el...lehet idő és energiapazarlás ez az egész "semmi" ami most van.

Szóval csak hajrá! =)

2010. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Menny el hozzá, és ülj le vele és mond meg neki h mondja a szemedbe h mit érez és h mit akar.És mond el h te mit érzel de persze csak az után miután ö elmondta neked. Meg azt is hogy hogyan viselkedett veled h milyen érzés volt amikor flegma volt veled meg stb. De ha tudod h nem változik akkor sem ha szeret akkor pakold össze a cuccaidat és hagy ott az a legjobb mert akkor már nem tud több fájdalmat okozni lehet h egy 3éves kapcsolatról van szó de ha már nem az már nem jó. De ha kb 1 hónapja mondta az idő alatt már kb 10000x át tudta volna gondolni a dolgokat. És sebesülni az érzelmeivel.

Szerintem..

16/L

2010. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szentem a csaj sem tudja igazán, h mit akar. Se vele, se nélküle... :|
2010. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

sajnos túl sok jót nem tudok mondani neked, mert én lány létemre ugyanígy vagyok most mint a te barátnőd, csak nálunk azért van ez így mert találkoztam egy másik sráccal.

Nem mondom hogy tuti hogy nálatok is ez van, de nálunk azért vagyok ugyanilyen mint ami leírtál, mert fontos az exem és nem akarom elengedni,de úgy sem vele se nélküle

Próbáld meg vele nyugodtan, higgadtan megbeszélni hogy miért ilyen, mi nem működik szerinte és hogy te tennél érte hogy minden jó legyen, de ő miért nem akarja, mert te ezt látod?!?!

remélem tudtam segíteni és remélem kibékültök és nagyon boldogok lesztek ;)

2010. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A megbeszélés már megvolt, azt mondta, most egyedül akar lenni, meg élni... de ha bekeményítek akkor megint keres, érdeklődik... Nem tudom mi legyen, örülnék ha működne.

:(

2010. júl. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!