Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már igazán szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Honnan tudtad hogy szerelmes vagy?

Hogy jöttetek össze?

Még mindig együtt vagytok? Ha igen, még mindig olyan erős a szerelmetek? Ha nem, hogy ért véget?

Hány éves voltál amikor egymásra találtatok?

Hiszel az igaz szerelemben?

Hiszel abban hogy valaha megtalálod?

Lehet az embernek több szerelme is életében szerinted?

Kort és nemet is írhattok.


2010. júl. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát közel laktunk, ő volt a "legcsinosabb" a környéken , és hát én se nézek ki valami rosszul :D

Sokáig szemezgettünk és hát rajtam ált a sor hogy oda menjek hozzá...

Telefon számot cseréltünk, és pár nappal később elhivtam randira :)

2010. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 és Fiu le maradt bocsesz :)
2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 haggyámán ***** válasza:

Voltam sajnos.

Pillangók repdestek a hasamban.

Az elég érdekes volt, most nem fejteném ki.

Nem vagyunk együtt. Sokat vitáztunk nagyon apró dolgokon. De szerintem egyszerűen kiszeretett belőlem.

17.

Nem.

Nem?

Lehet.


18/F

2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.onnan tudtam hogy sokadjára próbálkoztam kiverni a fejemből,de mégsem ment. amikor hozzámért,megláttam,hallottam a nevét elkezdett őrülten verni a szívem,hónapokig csak ő létezett pasiként a számomra

2.amikor átöleltem éreztem hogy az a pillanat tökéletes. amikor megcsókolt,tudtam hogy ennél már nem sok minden lehetne jobb.


egyikkel sem jöttem össze


1. simán rájöttem hogy ő nem úgy érez (őbelé jobban belé voltam esve,mint a másodikba,viszont a második az nem csak a fantáziámban létezett)

2. megbeszéltük hogy az egész baráti alapon volt..


mind a 2őnél 15


nem hiszek az igaz szerelemben. lehet több szerelem is,az rajtunk múlik hogy mennyit teszünk a kapcsolatért


hiszem hogy van valahol egy olyan fiú,mint a második,aki ugyan így érez irántam és nem akadályozza semmi hogy együtt lehessünk


lehet :) csak kicsit máshogy szereted őket

2010. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen,most is az vagyok.

amikor majdnem elvesztettem akkor jöttem rá h igazán szeretem és eszméletlen sz@r lenne nélküle,és nagyon hiányozna:S

17/L

2010. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Elmondtam a lánynak az érzelmeimet és azóta nem beszélek vele, de még facebookon se lájkoljuk egymás státuszát. Azóta nem hiszek az örök szerelemben meg az egyéb ilyen unikornisos sz*rban...
2010. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15voltam ö 16 odajöt és aztmondta "én egy oan rohadt bu.zi vagyok mint ö" utána egymásba szeretünk, egyévig jártunk, azért ért véget mert távkapcsolat volt és a végére sok let a vita =(

16L

2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hu kemeny, de olyan sz*r hogy mikor megtudja valaki h szereted egybol elhagy, en nem tudom , azt hiszem itt mutatkozik meg a legjobban , hogy az ember nem kepes gondok , kuzdelmek nelkul elni. Erdekes...fajdalmas... lerombolo..
2010. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam sajnos...

Akkor még naivak voltunk, nem tudtuk, hogy egy párkapcsolatba mennyit kell beleadni, azt hittük, csak úgy van. Persze aztán jönnek a pofáraejtések, a kamuk meg minden hülyeség. Azóta tanultam ebből, és jóval több logika vezérli minden kapcsolatomat.

Honnan tudod, hogy igazán szerelmes vagy? Ez olyan dolog, hogy tudod. Nekem nincsenek pillangók, csak tudom.

Igaz szerelem? Olyan nincs, csak lehet élni egy valakivel, akit szeretsz, de ha elhagy, tudsz újrakezdeni.

Nem megtalálni kell, hanem sodródni az árral, az élet legyen élet, nem keresgélés meg várás. Ha meglesz, úgyis tudod.

2010. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor szerelmes vagy... tudod!! Es nem azok a kis kapcsolat elejen levo "pillangok a hasiban" feelingtol leszel szerelmes. Az a kettotok kozotti vonzalom.

De mikor par ev utan ranezel es azt tudod mondani, h O az. Es erzitek mikor egymasra neztek, hogy ez erosebb barminel. Tudod, egy kezfogasarol, tudod hogy barki johetne, ugyis o kulonlegesebb mindnekinel, es nem lennel massal. hogy az elet nyugodtabb es szebb mikor o az eletedben van.

Nekem o mar sajnos nincs. fiatalok voltunk, es o kiakjarta meg szorakozni magat.s akkor en szakitottam, mert a boldogsagat akartam. Es neki akkoriban az volt, h menjen s ismerkedjen. Viszont most ujra beszelgetunk. :)

Az elet erdekes, es kiszamithatatlan.

22L

2010. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!