Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruáció alatt teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 19:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hülye pina....:)) igy tetszik????
2010. júl. 27. 19:20
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen teherbe lehet esni, csak akkor kisebb az esélye. A százalékot ne kérdezd, nem vagyok nőgyógyász. :)
2010. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A régiekhez is hozzá lehet szólni... és igenis, hüJe vagy, mert ly-nal írják...
2010. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy akik késöbb regisztráltak máshogy tudják?:D Akkor kérdezd meg anyukádat:D úgyis tudjuk hogy 15éves vagy és még nem kellene ilyeneken gondolkoznod azért nem kérdezed meg anyukádat->szobafogság lenne a vége
2010. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szinte minden oldalon van egy ilyen kérdés, szinte pont ez.. ott a keresö is, komolyan... ezekböl annyira elegem van. és igen, teherbe lehet esni, de meg is érdemled hogy teherbe ess, mert buta kislány vagy szerintem, több tuti nem...
2010. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ehh... azt hittem, vege a Maunika sonak. tevedtem, bakker -.-
2010. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
igen az esélye 100%
2010. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A szüleid is elkövették ezt a hibát.. -.-"
2010. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

6.Ha menstruáció alatt szeretkezünk, akkor lehetek-e terhes?


Minimális az esélye, de csak úgy tudod teljesen kizárni ennek az esélyét, ha tudod, mikor van a peteérésed, ehhez pedig több hónapos megfigyelés szükséges. Akinek a ciklus elején van a peteérése, az a menses végefelé már teherbeeshet. A mentstruáció első napjai a sérült méhnyálkahártya miatt kicsi a teherbeesés esélye.


[link]

2010. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!