Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne már most ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne már most ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hétfőn szakítottunk a barátommal. Nagyon de nagyon megviselt a dolog. Csak sírok meg minden de úgy érzem itthon nem bírok megmaradni de a barátok sem érnek rá mindig. Na és szóval felvett egy fiú msn-re ismerkedés céljából és elég helyesnek és aranyosnak tűnik. De nem akarom elkapkodni, és attól is félek hogy mi van ha ezt most csak azért csinálom hogy feledjek? Mert a srácot sem akarom megbántani. Ti mit tennétek?

Egyenlőre legyünk csak beszélő viszonyban aztán majd lesz ami lesz?


2010. júl. 27. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még csak beszélgessetek,legyetek "barátok" ismerjétek meg egymást.Aztán ha úgy érzed akkor lehet akár több is.Am amiket leírtál h nem tudsz megmaradni az elég ismerős:)Én egy lány miatt vagyok így,és egész nap ilyen feszengő érzésem van:)

F/17

U.i.:Sok szerencsét az új kapcsolathoz:)

2010. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
soha nem korai semmi ha megteheted csináld
2010. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

1. válaszoló ha megkérdezhetem ti is szakítottatok vagy csak úgymond álmodozol róla? :) én is kívánom neked hogy minél előbb találd meg a neked valót :)

2010. júl. 27. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan ismerkedj vele.
2010. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát inkább csak álmodozom róla:)sajnos:/
2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor ideje befejezni az álmodozást :D hajráá tessék lépni :) semmit nem veszítesz ;)
2010. júl. 28. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:

hát tudom.Tegnap beszéltünk meg minden,aztán céloztam rá,aztán olyan furcsán válaszolt:)aztán ma lehet h elmegyek hozzá és elmondom neki a dolgokat,csakhát fosok töle h beégek mint a sz*r:SDe érzem h már nem csak tetszik,hanem szerelmes is vagyok:$Meghallok egy olyan zenét rögtön ő jut eszembe,vagy bármi,ha alapból rágondolok akkor majd kiugrik a szívem,este nem bírtam elaludni mert ő járt a fejembe:)szval ezek után nem szeretnék kibukni mert tuti padlóra kerülnék:/

De ez a kérdés most nem rólam szól:DÉs Ti h álltok a dologgal?:)

2010. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát én mindenestre drukkolok neked:) sztem mindenképpen próbáld meg mert ha meg nem teszed akkor sosem tudod meg hogy mit szól a dologhoz..és ki tudja lehet minden jól sül el:D ha pedig mégsem sikerülne és kicsit "bedepiznél" ahohy én szoktam, akkor ott vannak a barátok akik segítenek ezt átvészelni :)

jah amúgy velünk most úgy van hogy "lesz ami lesz" alapon ismerkedünk, ezt neki is elmondtam..ma este elmegyünk kicsit sétálni hogy azért személyesen is beszéljünk :)

2010. júl. 28. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát köszönöm szépen:)Sok mindenki ezt mondta nekem,csak ahhoz bátorság is kéne:)De most talán erőt veszek magamon és elmegyek hozzá:)

Énis drukkolok neked:)Ha gondolod,és akarsz majd még beszélgetni,csak mint egy barát akkor nyugodtan írj privit:$:)

Még egyszer köszönöm szépen a bíztatás:)

2010. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!