Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? Vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? Vagy csak a megszokás tart össze minket?

Figyelt kérdés
szóval ma reggel hívták a férjemet dolgozni,és gondoltam elmegyek vele(villanyszerelő,tehát építkezésre kellett mennie!)erre olyan durván agresszívan szólt vissza..."minek?"... aztán hirtelen elgondolkodtam,vajon miért nem akarja,hogy velemenjek arra az 1-2 óra hosszára....komolyan mondom,szokott olyan érzésem lenni,mintha már nemis számítana,hogy én mit érzek...én csak maradjak itthon,tegyem meg a kötelező dolgaimat aztán KUSS...ez most viccesen hangzik,de reggel óta nem tudok lenyugodni,egyfolytába sírok,már nyugtatót is vettem be,de pörgök ezerrel...nagyon kitudok borulni az ilyen dolgain.mintha széggyelne,vagy már arra is gondoltam,hogy már nem szeret...KÉRLEK ÍRJÁTOK MEG A VÉLEMÉNYETEKET MERT NAGYON ELVAGYOK KESEREDVE...
2008. nov. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nyíltan,h szivem,miért nem akartad h menjek?szívesen elkísértelek volna...lehet h csak ingerültebb volt a kelleténél és nem akart megbántani,csak így sikerült...nekem is van olyan napom,amikor mkit bántok akaratomon kívül és a barátomat is kínzom a hülyeségeimmel,flegmaságommal...beszéljétek meg,szépen,nyugodtan...
2008. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, szombaton reggel felhívják, hogy menjen dolgozni....Már alapból a gondolat sem annyira vidám, jóhogy a férjed nem repdes az örömtől. Szerintem az a célja, hogy gyorsan elintézze a melót és kész, talán úgy véli visszatartanád a tempójában.

Ne gondolkodj ilyeneken, hogy nem szeret, csak felhergeled magad. Ezt az energiát inkább arra fordítsd, hogy csinálsz valami nem megszokott, finom ebédet, egy kicsit kiszakítod a párodat a szürke hétköznapokból, elcsábítod. Hidd el nagyon jól fog neki esni, és neked is, mikor látod, hogy mennyire örül a kis meglepidnek. Vegyél fel valami kis csinos rucit is, ne csak a hasának, de a szemények is adj "enni":) Szoljon ez a nap csak rólatok!!!

Hidd el, a férjed csak azért dolgozik, hogy nektek jobb legyen, te ezt háláld meg neki, és várd szeretettel.

Petranova

2008. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugiii, lehet, hogy csak ingerült volt, amiért ma is dolgoznia kell! És ha hazaért, kérdezd meg ilyen kedvesen, hogy miért nem szerette volna, hogy vele menj? De addig szedd össze magad, ne ilyen teljesen kisírt szemekkel kérdezgesd, mert a férfiak nem tudnak mit kezdeni a sírással
2008. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a válaszok olvasása közben is sírógörcsöt kaptam,DE NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!!már haza ért,de újra elment,és csak egy vita kerekedett az egészből...nem akart megbántani,és csak képzelődök mikor azt hiszem,hogy nemszeret...ezt kaptam válszul!!!de valahogy olyan zaklatott vagyok olyan lerázós szaga van az egésznek...TOTÁL KÉSZ VAGYOK
2008. nov. 22. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Most amit írtál abból azt veszem észre, hogy menekül. Az ember otthon a békét, nyugalmat keresi, és a párod mikor hazaért, akkor vita várta...

A legjobb amit tehetsz, hogy mikor megint hazajön, te nem szólsz semmit, hanem csak szorosan átöleled. Ő is azonnal meg fog békélni, és szerintem nem kell most analizálni a problémát, hogy szeret nem szeret, egyszerűen töltsetek el egy szép estét együtt.

Petranova

2008. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a kételkedésekkel fogod tönkretenni az egészet.
2008. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyerekeskedj már.

Mindenkinek vannak rossz napjai. És ez most összejött neki is meg neked is. Menjetek el valahova kikapcsolódni és beszéljétek meg. Ilyen egyszerű.

Csak elrontod így a kapcsit. Szóval..

Csak nyugi csajszi :) Sok szerencsét.

2008. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!