Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember szereti egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember szereti egymást, miért számít annyira a kor? (lent)

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, a fiú pedig 25. Nagyon szeretem őt, és én is tetszem neki... Mégis zavarja a korkülönbség. Mindig teljesen jól megvagyunk egymás társaságában, olyanok vagyunk együtt mint 2 nagyranőtt ovodás. Aztán amikor már 'belemelegedtünk' jött a tapizás, puszi, csók... Ennél több még nem. Azt mondta, régóta nem érezte már olyan jól magát mint velem. Egy másik lánynak is tetszik aki nagyon jó barátja, de nem akarna tőle többet. (viszont a lány eléggé nyomulna) De könyörgöm miért kell mással foglalkozni hogyha ő is és én is tudjuk hogy boldogok lennénk együtt?
2010. júl. 27. 01:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, 17-25 egy tökéletes párosítás. Hogy miért zavarja? Vagy mert valójában másra hajt, veled csak amolyan ha ló nincs, jó a szamár is alapon van együtt, vagy egyszerűen h*je és megrögzötten ragaszkodik az értelmetlen elveihez.
2010. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Talán a környezete véleménye miatt aggódik, de ha tényleg szeret, nem fogja érdekelni. Idősebb korban még akár 10-15 év korkülönbség is szokott adódni, és nem csak a férfi lehet idősebb. Ezek lényegtelen dolgok, ha szeretitek egymást csak a személyiség számít, és hogy testileg is jól meglegyetek. Van akinek 20-30 centi sem jelent gondot és felvállalják a kapcsolatot. Van ahol az öltözködési vagy zenei stílus se jelent gondot, de ahol mások véleménye fontosabb, mint a boldogság, ott valami baj lehet.
2010. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Pont ő a kisebb nálam egy pár centivel. Az öltözködésünk és a zenei ízlésünk megegyezik. :)
2010. júl. 27. 18:33
 14/18 anonim ***** válasza:

én is 17 voltam, a barátom meg majdnem 26 mikor összejöttünk.

Most 19 vagyok, Ő a jövö honapban lesz 28, nekem ez igy pnt jo, nem sok egyáltalán, de ha Te még pl szüz vagy az megrémitheti.

ha ezt nem tudja felvállalni-mármint ennyi korkülönbséget akkor ejtsd mert akkor vagy nagyon begyöpösödött, vagy tul sokat foflakozik mások véleményével.

szerintem.

2010. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A korkulonbseg problema ebben az eseteben nem problema.Ezt mar sokan irtak is. De gondolj bele, hogy miben nyilvanul meg ez a problema, hat a viselkedesben .Ne hari de lehet, h a pasi mar nem elvezi ezt az "ovodasdit" es szeretne ha egy kicsit komolyodnaj. Oky tudom a dumat, h legyel onmagad, de azert megis egy kapcsolat elejen vagy, s az nem eleg h teszel neki azhoz h ugy elfogadjon amilyen vagy, hanem szeretnie kell teged, vagyis szerelmes kell legyen beled.
2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj? Te még csak most kezdesz nyitni, ő viszont már lehet,hogy meg akar állapodni. És ez nem jó párosítás.Főleg ha neked ő volt az első.
2010. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

22:39-nek (is):


Én 24 vagyok, párom meg 31 éves, és már 6 éve vagyunk együtt. Nekem is ő az első, és valószínű, h Ő is marad, és ő pedig már a kapcsolatunk elején is mondta, hogy meg akar állapodni, hogy komoly kapcsit akar.

Hol itt a probléma???

Legalábbis én/mi nem érzünk semmi problémát, mi vagyunk az élő példa rá, hogy lehetséges az ilyen eset is!

Abban az esetben lehet szerintem probléma, ha a lány úgy érzi, hogy esetleg még nem élte ki magát, és ki akarja élni magát, de én ezt nem hiányolom, szóval nekem jó így, ahogyan van!

2010. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem vészes korkül. :) A férjem és köztem 12 év van... én 25 ő 37.. Ja és mi is szoktunk olyanok lenni mint, két nagyra nőtt óvodás.. Attól, mert valaki felnőtt, még bohóckodhat, elhülyülhet... :) Szerintem beszéld ezt meg vele..viszont, ha őt ez annyira zavarja, hogy nem tudja félre tenni, akkor nem tudsz mit tenni sajna...

üdv

2010. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!