Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon haragszik Rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon haragszik Rám a barátom! Hogyan hozzam rendben a dolgot?

Figyelt kérdés

Sokat féltékenykedem, és a múltkor volt egy másik lány, akivel barátok, de én mégis féltékenykedek.

Felhívom, hogy hol van meg ilyenek.

Azt mondta, legalább akkor ne hivogassam órája van, vagy ha bekell mennie a kórházba, vagy csak ha nélkülem vásárol...

Bár nem értem,hogy miért nem lehet ezt velem...


2010. júl. 27. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Lassan adagolod a mérget de idővel belefulladtok.Minek ezt csinálni?Amikor engem csesztettek így folyton idővel bele is hajszoltak hogy okot adjak rá
2010. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy vigyázz,ha lányokkal kezd barátkozni,mikor ott vagy neki te...a legjobb barátom nője is nagyon barátkozott velem..és az események olyan fordulatot vettek,hogy nagyon csúnyán összevesztünk a haverommal,nem is beszélünk már. ( Nem a csajon, de ő is vastagon benne van.)

Szóval vigyázz,figyelj oda a barátodra.

2010. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Ne hívd többször,hátha felkapja a fejét!NE TE VIGASZTALGASD!

EGY NŐNEK RAJTAM KÍVÜL LEGYEN MÁR ENNYI BÜSZKESÉGE,könyörgöm!!Miért ne hívhatnád??SZánalmas.

És tényleg???Miért nem lehet veled mindezt?Amúgy én a barátomat most büntetem ezek miatt:Siófokra elment nélkülem(tudom,hogy engem nem engedtek volna,de akkor is illő lett volna elhívnia),meghát aztán bőven adott okot a féltékenykedésre(ott volt például az autós rutinvezetésen a nő-fiatal,én nem ismerem,de a pasim mondta,hogy eldumálgatnak..[stb.!!]) na és akkor volt elegem.

Én így büntetem:nem hívom,nem írok rá msnen,nem írok neki smst,amikor azt írja,hogy jön ide a haverjaihoz(ahol én is lakok,község) zenélni,akkor azt mondom,hogy:"Na és?":D

És ez már így megy 2 hete,már 19.-én elmúltunk 3 hónaposak,de már olyanok vagyunk,mint egy öreg házaspár.XD

Na de mindegy..szóval büntesd a pasidat,ÉS NE VIGASZTALD!!Undorító az,ha a lány "nyal" egy fiúnak,nem?

2010. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó! ha leszarod, akkor elveszíted
2010. júl. 27. 01:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jóisten utolsó,beszélget egy lánnyal,és eleged lesz?csoda h nem dobott még ki.
2010. júl. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

01:23 Imádom a feminizmust,ti hitetitek el az emberrel hogy a spanyol viasz sz*rszagú.

Amúgy ha te úgy érzed okkal féltékenykedsz (amit kétlek) akkor barátkozz valami fiúval.Ha ő hisztizik te is hisztizhetsz,ha meg nem akkor talán belátod az eddigiek értelmetlenségét.

2010. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó nemlennék a pasid bocs de sztem ez elég szar én sose "büntetném" így a pasim ennek miértelme csak elmarod magad mellől legaláb is szerintem...

kedves kérdező- mondjuk részben megértem a pasid nem kell állandóan ellenőrizgetni szerintem neked is rosszul esne ha ennyire nembízna benned. nem azt mondomh ne hívd fel , de állandóan szerintem felesleges. ez a fiú lány barátság téma igen bonyolult :/ én is sokat féltékenykedek a jó mondjuk legtöbször van ok nem a pasim részéről de ha neki nem is jön be a csaj a csajnak bejöhet a pasim ilyenkor zsokta ő mondani h arrol nemtehet h a kiscsajnak bejön ő szarik a csaj fejére olyanszinten mert neki csak tényleg haver. de akkor is szar a tudat h mondjuk ha nemis túl feltünően de a csaj nyomul a pasimra -.-"

próbálj meg benne bízni :) attol még nem leszel vak észreveszed ha bármi is van, de nemkell állandóan az orrára kötni h te mennyire féltékeny vagy.

2010. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jah am az akedves utolsó neki szólna

- ma 01:23

2010. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!