Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak vagy sem?

Figyelt kérdés

Az eszem azt súgja, hogy szakítsak, mert csak fájdalmat okoz, hiszen ritkán találkozunk, ha nem találkozunk közben ritkán jelez, írok neki sms-t nem reagál...

Viszont a szívem már a gondolattól is belegebed, hogy nem látom, mert amikor vele vagyok, akkor tudom, hogy szeret... Nem tudnék szakítani vele. Mit tegyek?


2010. júl. 26. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg. mondd meg ha továbbra is így megy, rossz vége lesz. hidd el, ha érdekled őt, lépni fog, tapasztalatból mondom.
2010. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, végül hogy döntöttél?
2010. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szakítottam. Megbeszéltük a dolgokat, többet reagál, meg próbálunk többet találkozni. :) Tegnap is nálunk aludt :)
2010. júl. 31. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
jól van, örülök neki:)
2010. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!