Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő az ideális?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el kavarni egy sráccal.előtte nem ismertem csak névről. Igazából azt szeretném megtudni hogy szerintetek mennyi időt hadjak az első együttlétig. Mennyi idő után mondhatom h nem csak arra kellek neki. Még nagyon nem akarom mert cs most ismertem meg. de ha mondjuk 1hét múlva komolyabban járni kezdünk akkor mennyi időt várjak ezzel szerintetek? Mindketten 19 évesek vagyunk és nem első lenne egyikünknek sem. Előre is köszönöm.. 19/L
2010. júl. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Te érzed hogy jó neked. De hogy mondjak valamit: legalább egy hónap.
2010. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 2 hét alatt megismered szerintem.2 hét alatt lejön már h arra kellesz-e neki:)és ha egyikőtöknek sem lenne az első akkor 3 hónapot várjatok szerintem és ha tényleg szeretitek egymást:)
2010. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Min. 1-1,5 hónap után ami szerintem megfelelő. De nyilván mindenki másképp ítéli ezt meg.
2010. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőletek függ.. De szerintem minimum1-2 hetet várni kellene.
2010. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!