Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny, és kötözködős?

Figyelt kérdés
semmi okom nincs a féltékenységre de még is az vagyok,hogyan tudnám ezt kontrollálni.
2010. júl. 26. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
A féltékenységről nem tudok nyilatkozni, én soha nem vagyok az. Tudom, hogy a párom hűséges, azt is tudom, hogy én rendszeresen megcsalom szegényt. Nem tehetek róla, nem tudok ellenállni a kísértéseknek. Nincs és nem is lehet okom féltékenykedni. Amúgy én is kötözködős vagyok. Főleg az ágyban. Soha nem ússza meg, hogy ki ne kötözzem. :)
2010. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Én is féltékeny és kötekedő voltam az exem mellett. Aztán az új kapcsolatomban ami már másfél éve tart nem! Valahogy itt ösztönösebb a bizalom, a lány is másabb típusú. Csak úgy elmúlt! De max te tehetsz ellene ha uralkodsz rajta, bár tudom nem egyszerű!
2010. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát baromi nehezen az biztos, max nyugtatod magad, hogy elég jó vagy, mert a féltékenység az önbizalomhiány vagyis magadat tartod kevesebbnek másnál azért félsz, hogy más elveszi tőled barátnődet, mert jobb,sikeresebb,okosabb,ügyesebb,tehetségesebb,jobb az ágyban mint te. Ráadásul ha féltékenykedsz ezzel "fegyvert" adsz barátnőd kezébe..gondolj bele azt gondolja nem vagy magabiztos, hanem egy magát is lenéző, kisebbségi komplexusokkal teli szerencsétlenség.

Szóval gondolj ilyesmikre és próbáld magadba tartani, ha elkap az agybaj.

Nekem bevált.


27/F

2010. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!