Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok veletek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek volt már olyan h a párotok közölte h nem akar bnőt, mert akkor nem lenne ideje a haverjaira stb, aztán utána rájött h te kellesz neki mégis és h szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

még nemrég óta vagyunk együtt,de már nagyon megszerettem.ő is engem látszott.aztán msn-en közölte h lehet h ez most nem menne neki mert neki szüksége van a barátaira és nem lenne ideje foglalkozni egy bnővel.sokáig beszélgettünk erről,de hiába mondtam h nem kell választani h a haverjai között és köztem,hanem mind2re lenne ideje ha akarja.

na de eúgy döntött ennek ellenére h nem akar bnőt:S:( nagyon magam alatt voltam.

mivel nagyon szerettem már most, ezért azt mondtam h végeleg szakítsuk meg a kapcsolatot mert én nem tudnék a haverja lenni(és nagyon sz@r érzés lenne ha ezeután még beszélnénk egymással),és hogy akkor töröljön le msn-ről is.

erre bepánikolt h nem beszélünk többet,és mondta h inkább találkozzunk és beszéljük meg..aztán bevallotta h szeret,és h mégis folytani szertné velem ott ahol abba hagytuk.


de sztetek mér volt akkor olyan határozatlan?

ez most erősítette a kapcsolatot vagy gyengítette?

én 17/L

ő 18/F


2010. júl. 26. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Hát, nem hangzik túl jól amiket írsz... Főleg ilyen indokkal, hogy nem lenne ideje a barátaira... Nem lehet h van valami más ok is? Mert abból ahogy ezt elmesélted, úgy látom normálisan állsz egy kapcsolathoz, és nem mondanád neki h akkor most nem mehet ide vagy oda, mert veled kell lennie... Nincs valami rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban, ex, aki nem engedte haverozni?

Ha nincs semmi ilyesmi, akkor egyszerűen (szerintem) nem elég érett még egy kapcsolathoz.

21L

2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:

Ez mindig egy kényes kérdés, hogy barátok, vagy az ember párja. Van aki a barátaihoz jobban ragaszkodik, ezért hanyagolja párját, ezek a kapcsolatok általában bedőlnek emiatt. A másik szélsőség amikor valaki minden idejét a párjának áldozza és a barátokkal megszakít minden kapcsolatot. Nem azért mert nem akarja, hanem eleve elfoglalt és maradék idejét inkább párjának szenteli.


Hogy mi lenne az ideális?

Szerintem az, amikor a párod élvez elsőbbséget mindenben, de a barátokkal sincs megszakítva a kapcsolat, legfeljebb a találkozók ritkulnak kicsit. Akinek meg családja lesz ott még inkább ritkulni fognak ezek. De ez az élet rendje.


Ha a srácnak a barátai a fontosabbak, akkor neki sosem lesz tartós, életre szóló kapcsolata.

Ha pedig nem tudja eldönteni mit akar, melyik a fontosabb neki szintén nem jó jel, mert lehet hogy később úgy dönt mégis a barátai és akkor te szívtad meg.

2010. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én csak annyit tudok mondani saját tapasztalatbol

az ember mindig akkor jön rá mennyire fontos és értékes volt neki a másik miután elvesziti

2010. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek.

de azt hiszem említette h volt már olyan h korlátozta az egyiik bnője akivel 9 hónapot voltak együtt.de akkor se kéne sztem általánosítani.mert ha így áll hozzá akkor sosem lesz kapcsolata.

2010. júl. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!