Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jön át először barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jön át először barátom mire figyeljek?

Figyelt kérdés
szóval 2 hete járunk és most felhozom bemutatni meg filmet nézni már rendet raktam,kiszelőztettem fújtam egy kis parfümöt csak nem tudom ,hogy pl. besötétítsek vagy sem?meg mi az amire még figyeljek?kaja,üdítő van
2010. júl. 26. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
...
2010. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
És óvszer?
2010. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szilvike95 ***** válasza:
57%
Miven azt írtad az első barátod, és 2 hete jártok, így gondolom még nem akarsz vele lefeküdni, tehát a besötítés ilyen szempontból nem lenne túl jó... a lényeg az hogy önmagadat add... ha a szobádban lesz, akkor már nagyjából mindent fog tudni rólad.. hidd el h egy szoba többet mondd el egy lányról mint gondolnád... a lényeg h jó legyen a benyomása... de ha szeret akkor nem fogja érdekelni, ha mondjuk rózsaszín ágytakaród van :) remélem jól fogjátok magatok érezni =)
2010. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem nem első barátom csak ő először jön át már túl vagyok két 1 éves kapcsolaton amúgy 16 évesek vagyunk mindketten és tudja ,hogy rózsaszínmániás vagyok szal ez nem akadály..:D
2010. júl. 26. 12:48
 6/8 A kérdező kommentje:
1 nem akarok vele lefeküdni de köszönöm az óvszeres tanácsot :D...amúgy gyógyszert szedek szal nem kéne:D
2010. júl. 26. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
kell a gumi, mert elkapod töle a nemibetegségét.
2010. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha nem akarsz vele lefeküdni akkor ne huzd be a függönyt:D

A szüleidnek mutatod be?Akkor remélhetőleg ő sem akar ugy letámadni hogy ott vannak az ősök a másik szobában.Mondd meg neki hogy van üditő és kaja ha kér szóljon nyugodtan.Inditsd el a filmet bujjatok össze és ennyi.A helyzet ugy is adni fogja hogy mi legyen:d

2010. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!