Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámentem a szeretnemszeret.hu-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámentem a szeretnemszeret.hu-ra. Ez remélem nem igaz?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Beírtam pár nevet és azt írja ki h: oops valaki megbuherálta a rendszert és látja h kiket írtam be.Ezzzel csak az a baj h lehet h télleg így van mert az egyik barátom megadta a linket.remélem nem így van!
2010. júl. 26. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a barátod adta a linket,és te beírtad,kit szeretsz,akkor a barátod látja ezt.ez erre megy ki.Te is megcsinálhatod mással
2010. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De igaz. Ő megkapja, hogy kit írtál be....én is nagyon megszívtam....
2010. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de 1 barátom se ajánlotta a linket.akkor ki látja?
2010. júl. 26. 12:21
 4/16 A kérdező kommentje:

senkise ajánlotta csak rámentem....

o.O

2010. júl. 26. 12:22
 5/16 anonim ***** válasza:

XD


szánalmas...

2010. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hol mentél rá?
2010. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na most kipróbáltam én is, csak nem neveket írtam be hanem lálá-t meg ilyeneket. xD Szerintem véletlenül kiválaszt valakit akinek elküldi ezeket. De szerintem nem valószínű, hogy aki ezt megkapta az ismer téged, úgyhogy nyugi. :)
2010. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:D

most lebuktál. valaki tényleg megtudta, hogy kik a kiválasztottak.

2010. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezzel én is megszívtam!

Egyik osztálytársam rámírt tavasszal,küldte a linket.Én hülye rámentem,beírtam egyik osztálytársunk nevét.A teste jó,de egyébként éretlen ahogy ő mondaná: "én egyéniség vagyok,vicces,humoros,helyes srác vagyok" szerintem meg egoista de mindegy...Na szóval beírtam a nevét,amit ugye az osztálytársam látta (lány).

Persze a kis aljas elhíresztelte.


Mikor rákérdeztek akkor meg hűvös,nyugodt maradtam és csak ennyit mondtam:"Tény,hogy szerintem jó a teste,de ez csak egy dolog.Nekem fontos az is,hogy hogy bánik velem a fiú és vele nem állnék le.Egyébként is most vagyok túl egy szerelmi csalódáson és semmi kedvem pasizni."

Mindenki elhitte,azóta szó se volt róla (amúgy szerelmi csalódásom nem volt,de ezzel bebiztosítottam magam).

15/L

2010. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de ők szerencsére nem kiválasztottak...

de egyik se bányarém...

2010. júl. 26. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!